LoL Espor'un Yeni Partneri Mercedes-Benz Oldu! Arena World Championship Battle for Azeroth Bölge Finalleri 26 Eylül'de

Riot Games, 2020 Kampus Elçileri'ni Duyuruldu

24.09.2020 00:02 - Hamit Can Sayılgan

 
     Riot Games, 2020 Kampüs Elçileri'ni duyuruldu.
 
     Kampüs Elçileri programına Türkiye’nin dört yanındaki 170 üniversiteden, 1500’ün üzerinde başvuru gerçekleşti. Her bir başvuruyu titizlikle değerlendirdiğini belirleyen Riot Games, 2020 Kampüs Elçileri'ni resmi internet sitesi üzerinden duyurdu.
 
2020 Kampüs Elçileri'ne Buradan ulaşabilirsiniz.
 
 
 
"Riot Kampüs Elçileri programı nedir?

     Üniversite öğrencileri, Türkiye’deki geniş LoL topluluğunun önemli parçalarından. Bu kapsamda üniversitelerde League of Legends ve espor ile ilgilenen oyuncularımıza destek olarak oyun deneyimini geliştirmek de bizim için aynı oranda önem taşıyor. Riot Kampüs Elçileri, üniversitelerde belirlenmiş elçiler ile birlikte çalışarak bunu yapmamıza olanak kılan bir program.
 
     Bizimle işbirliği yaparak espora ve okuduğu üniversitenin League of Legends topluluğuna katkıda bulunacak, bu heyecan verici deneyimi okulunun Riot ile birlikte çalışan tek temsilcisi olarak yaşayacak elçiler neler mi yapacak? Riot Games ile iletişim kurarak üniversitelerinin sesi olacaklar, turnuva organize edecekler ve etkinlikler düzenleyecekler."
 

Tweet
league of legends riot games pc rts mmo
LoL Espor'un Yeni Partneri Mercedes-Benz Oldu! Paylaş Arena World Championship Battle for Azeroth Bölge Finalleri 26 Eylül'de
YORUM YAZ 0
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
League of Legends
+ TAKİBE
AL
43 kişi bu oyunu takip ediyor.