Mortal Kombat - PC Launch Trailer VİDEO 3 Temmuz 2013 - Samet Konuksal Ölümcül dövüşe hazır mısın PC oyuncusu?
Mortal Kombat - Live Action Kitana Trailer VİDEO 19 Nisan 2012 - Levent Polater Dünyanın her yerinde artık Mortal Kombat oynayabilirsiniz!
Mortal Kombat - Live Action Kitana Teaser VİDEO 5 Nisan 2012 - Levent Polater Kitana, Mortal Kombat Vita için karşınızda!
Mortal Kombat - Vita Trailer VİDEO 16 Mart 2012 - Levent Polater Vita'da bambaşka bir oynanış mekanizmasıyla karşımıza çıkacak olan Mortal Kombat için yepyeni bir video
Mortal Kombat: Komplete Edition - Launch Trailer VİDEO 28 Şubat 2012 - Levent Polater İçinde tüm ekstra karakterleri barındıran Mortal Kombat: Komplete Edition'ın çıkış videosu karşınızda.
Mortal Kombat - Komplete Edition Trailer VİDEO 24 Şubat 2012 - Levent Polater İçinde oyun için çıkmış tüm DLC karakterlerinin bulunduğu Mortal Kombat: Komplete Edition'ın tanıtım videosu
Mortal Kombat - Freddy Krueger Vignette VİDEO 9 Ağustos 2011 - Levent Polater Mortal Kombat'a katılacak olan Freddy'nin oyundaki hikayesi ve amacı anlatılıyor.
Mortal Kombat Legacy - Bölüm 9 (Türkçe Altyazılı) VİDEO 28 Temmuz 2011 - Ersin Kılıç Mortal Kombat Legacy'nin yeni bölümünde Sektor ve Cyrax'ın hikâyesi anlatılmış.
BSC KÜNYESİ
Mortal Kombat ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
54 kişi bu oyunu takip ediyor.
EN ÇOK YORUMLANAN VİDEOLAR - SON ÜÇ AY