Total War: Warhammer 2'nin Yeni Ücretsiz DLC'si Kara Elf Lordu Ekleyecek HABER 15 Mart - Gazali Çetinkaya Beastlord Rakarth of Karond Kar, 18 Mart'ta geliyor.
Henry Cavill Total War: Warhammer II'nin Yeni DLC'sinde Yer Alıyor HABER 20 Mayıs - Gazali Çetinkaya Karantina zamanında Warhammer minyatürleri boyayan Henry Cavill şimdi de Total War: Warhammer II'nin The Warden & the Paunch indirilebilir içeriğine dahil oldu.
Total War: Warhammer II DLC'si The Warden & the Paunch Duyuruldu HABER 08 Mayıs - Gazali Çetinkaya 21 Mayıs'ta çıkacak. Steam'de 31,50 TL'den ön siparişte.
Total War: Warhammer II ve Northgard Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz HABER 17 Nisan - Gazali Çetinkaya Overcooked! 2'nin Surf 'n' Turf ve Too Many Cooks Pack indirilebilir içerikleri kalıcı olarak ücretsiz.
Total War: Warhammer II - The Shadow & The Blade İndirilebilir İçeriği Duyuruldu HABER 27 Kasım - Gazali Çetinkaya 12 Aralık'ta çıkacak. 31,50 TL'den ön siparişte.
Total War: Warhammer 2’ye Ücretsiz Olarak Gotrek ve Felix Ekleniyor HABER 09 Eylül - Özgür Eroğlu Creative Assembly, fanların bu ilgisinin karşılıksız kalamayacağını belirtti.
Total War: Warhammer II DLC'si The Hunter & The Beast Duyuruldu HABER 29 Ağustos - Gazali Çetinkaya 11 Eylül'de çıkacak. Steam'de %10 indirimle ön siparişe açıldı.
Total War: Warhammer 2'nin Ücretsiz Mortal Empires DLC'si Çıktı HABER 26 Ekim - Gökhan Yılmaz Creative Assembly'nin şu ana kadarki en büyük haritası olan senaryo DLC'si iki oyunun senaryosundan da oyun mekanikleri ve bölgeler içeriyor.
Total War: Warhammer 2'ye Mortal Empires Güncellemesi HABER 21 Ekim - Gökhan Yılmaz Sonunda ilk iki oyundaki tüm Faction'ların bulunduğu dev haritada oynayabilirsiniz.
Total War: Warhammer II Denuvo Koruması En Hızlı Kırılan Oyun Oldu HABER 29 Eylül - Gazali Çetinkaya Total War: Warhammer II 28 Eylül tarihinde çıkışını gerçekleştirdi ve çıktığı gibi oyunun Denuvo koruması kırıldı.
BSC KÜNYESİ
Total War: Warhammer
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.