Neredeyse 8 Seneden Beri Geliştirilen Kingdom Under Fire II Bir Kez Daha Sahnelendi HABER 16 Kasım - Samet Konuksal Kore'deki G-Star fuarına Kingdom Under Fire II de katıldı.
Kingdom Under Fire II'nin Kontrol Şemasına Yakından Bakın (Video) HABER 24 Kasım - Ömür Gencer Yapımcı ekip oyunun konsol sürümünün kontrol şemasını gösteren yeni bir tanıtım videosu yayınladı.
Kingdom Under Fire II'den Yepyeni Bir Oynanış Videosu HABER 21 Mart - Alkan Adakaner Blueside'ın MMORPG oyununun yeni videosunda şehir ve açık alanlar gösteriliyor.
Blueside'tan PS4 ve Sony'e Övgü HABER 28 Ocak - Alkan Adakaner Kingdom Under Fire II'nin geliştiricisi PS4'e oyun yaptığı için mutlu.
Kingdom Under Fire II'nin PC Betası Bu Hafta HABER 22 Ocak - Samet Konuksal Yıllardan beri beklenen oyunun betası bu hafta yapılacak.
KUF II'de Bir Haritaya 10.000 Karakter HABER 12 Ocak - Samet Konuksal Epey devasa bir oyun bizleri bekliyor olacak.
Kingdom Under Fire II'nin Grafikleri En İyi PS4'te HABER 06 Ocak - Alkan Adakaner Oyun yaz mevsiminde Playstation 4 için çıkacak.
Kingdom Under Fire II'den Yepyeni Bir Video HABER 17 Kasım - Samet Konuksal Oyunun PC sürümünden yeni bir video yayınlandı.
Kingdom Under Fire II PlayStation 4'e Geliyor HABER 12 Kasım - Gökhan Yılmaz Uzun zaman sonra oyun için yeni görseller yayınlandı.
Kingdom Under Fire II'nin PS3 Versiyonu Doğrulandı HABER 18 Kasım - Ersin Kılıç Daha önce Xbox 360 ve PC için yapıldığı açıklanan Kingdom Under Fire II'nin PS3 versiyonu da onaylandı.
BSC KÜNYESİ
Kingdom Under Fire II ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
8 kişi bu oyunu takip ediyor.