Oynaması Ücretsiz Shooter Loadout'un Sunucuları Kapatılıyor HABER 08 Mayıs - Gazali Çetinkaya Edge of Reality, Ocak 2014'te çıkış yapan Loadout'un sunucularını bu ay kapatıyor.
Loadout'ın PlayStation 4 Çıkış Tarihi Açıklandı HABER 05 Aralık - Ömür Gencer Ücretsiz yapım PlayStation 4 oyuncularını çok fazla bekletmeyecek.
Söylenti: Loadout'un PS4 Çıkış Tarihi Belli Oldu HABER 02 Aralık - Tunahan Başol Oyunun yeni yılın ilk gününde çıkacak.
Ücretsiz Yapım Loadout'a Co-op Modu Geliyor HABER 01 Aralık - Ömür Gencer Yapımcı ekip oyun için yeni bir co-op modu duyurdu.
Free to Play Shooter Oyunu Loadout, PS4 İçin Duyuruldu HABER 05 Haziran - Samet Konuksal Loadout PC'den sonra PS4'e de geliyor.
Loadout'un 2.0 Güncellemesi Yeni Bir Modu ve Haritayı Ekliyor HABER 27 Mart - Samet Konuksal Free to Play TPS oyunu Loadout, yeni güncellemeyle yeni içeriklere kavuşuyor.
Free to Play Loadout, İki Haftada İki Milyon Oyuncuya Ulaştı HABER 03 Mart - Samet Konuksal Edge of Reality'nin oyunundan önemli bir başarı.
Loadout, Türkçe Dil Desteğiyle Çıktı HABER 31 Ocak - Samet Konuksal Free to Play Shooter oyunu Loadout, Steam'den sunuldu.
Loadout, 44 Milyardan Fazla Kombinasyonla Çıkıyor! HABER 19 Ocak - Samet Konuksal Ücretsiz TPS oyunu Loadout, derin özelleştirme sistemiyle geliyor.
BSC KÜNYESİ
Loadout
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA