CCP Games Corona Virüsü Sebebiyle EVE Fanfest 2020 Etkinliğini İptal Etti HABER 28 Şubat - Gazali Çetinkaya Etkinliğin Nisan ayında düzenlenmesi planlanıyordu.
CCP Games Yeni Bir MMORPG Üzerinde Çalışıyor HABER 01 Ocak - Gazali Çetinkaya Eve Online geliştiricisi CCP Games yeni ve çok iddialı bir MMORPG (Devasa Çok Oyunculu Çevrim İçi Rol Yapma Oyunu) üzerinde çalışıyor.
EVE: Valkyrie - Warzone'a Kış Güncellemesi HABER 14 Aralık - Tunahan Safdır Oyunda Spectator Mode ve TrackIR ile Tobii desteği geliyor.
EVE Online Mobile Geliyor HABER 09 Ekim - Tunahan Safdır CCP tarafından geliştirilen bilim kurgu temalı MMO oyunu mobil platformlara çıkış yapacak.
EVE Online Free to Play Oldu HABER 15 Kasım - Gazali Çetinkaya 13 yıllık MMORPG oyunu bugün Free to Play yani oynaması ücretsiz oldu.
EVE Online Ücretsiz Oluyor! HABER 31 Ağustos - Burak Oruç CCP Games EVE Online'nin Oynaması ücretsiz olacağını duyurdu.
EVE Online İçin Harika Bir Video HABER 22 Nisan - Gökhan Yılmaz Yakında çıkacak Citadel ek paketinin tanıtım videosunda verilen mesaj: Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için başkalarının hayallerini yok edin.
New York Modern Sanatlar Müzesindeki EVE Online Sergisi Artık Online HABER 18 Mayıs - Cenk Akyürek New York Modern Sanatlar Müzesi 2012'de müze bünyesine katılan Eve Online sergisini online olarak izlemeye açtı.
EVE Online'ın Yeni Güncellemesi Pek Çok Yenilik Getiriyor HABER 10 Aralık - Tunahan Başol Oyun için 2014'te çıkan en büyük güncelleme, arayüzü elden geçirmekle kalmıyor.
CCP, World of Darkness İle İlgili Ne Yapacağına Henüz Karar Vermemiş HABER 15 Nisan - Samet Konuksal Firma temayı kullanmaya devam mı edecek, yoksa lisansını satacak mı?
EVE Online Yapımcılarının Yeni MMO'su World of Darkness İptal Edildi HABER 14 Nisan - Samet Konuksal Uzun süredir beklenen oyundan kötü haber geldi.
BSC KÜNYESİ
EVE Online
+ TAKİBE
AL
4 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA