Dark Souls Modu Nightfall için 18 Dakikalık Oynanış Videosu HABER 23 Şubat - Gazali Çetinkaya Moddan çok bir devam oyunu niteliğinde.
Bir Oyuncu Dark Souls Boss'larını Tost Makinesi ile Yendi HABER 21 Aralık - Özgür Eroğlu Kendine güvenen bir oyuncu da Dark Souls'un boss'larını tost makinesi ile yenmiş.
Dark Souls: Prepare to Die Edition Sahiplerine Dark Souls Remastered %50 İndirimli Olacak HABER 24 Nisan - Gazali Çetinkaya PC kullanıcıları eğer Prepare to Die Edition'a sahipse Dark Souls Remastered'ı %50 indirimli olarak satın alabilecek.
Dark Souls: Remastered için 30 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 03 Nisan - Gazali Çetinkaya Ayrıca PlayStation Access kanalı da PlayStation 3 ile PlayStation 4 Pro grafiklerinin karşılaştırıldığı bir video da yayınladı.
Dark Souls: Remastered için Beta Düzenlenecek HABER 12 Mart - Gazali Çetinkaya Dark Souls Remastered 25 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak.
Dark Souls Remastered Söylentiye Göre Bugün Duyurulacak HABER 11 Ocak - Gazali Çetinkaya Kotaku UK, Dark Souls Remastered'in bugün PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için duyurulacağını söylüyor.
Dark Souls'tan Yeni Bir Speedrun Rekoru HABER 29 Eylül - Tunahan Safdır NaxHPL isimli oyuncu, Dark Souls'u tüm başarımları kazanarak 4 saatin altında bitirmeyi başararak rekor kırdı.
Dark Souls Return to Lordran Etkinliği Önümüzdeki Hafta Başlıyor HABER 28 Eylül - Gökhan Yılmaz Binlerce oyuncu oyuna ilk defa başlıyormuş gibi girerek aynı anda oynayacaklar.
Darks Souls Modları Yükselişe Geçti HABER 27 Eylül - Gökhan Yılmaz Dark Souls'u modlayanların sayısı her geçen gün artıyor ve ortaya ilginç şeyler çıkıyor.
Dark Souls'un Multiplayer Sunucuları Kapatıldı HABER 19 Nisan - Tunahan Safdır Dark Souls sunucuları sessiz sedasız bir şekilde kapandı.
Dark Souls'un Türkçe Yaması Yayınlandı HABER 15 Mart - Alkan Adakaner DH forumlarında oyunun Türkçe yaması yayınlandı.
BSC KÜNYESİ
Dark Souls
+ TAKİBE
AL
29 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA