Age of Empires Online'ın Sunucuları Kalıcı Olarak Kapatıldı HABER 02 Temmuz - Tunahan Başol Age of Empires Online'ın sunucuları, gece yarısı kalıcı olarak kapatıldı.
GFWL'nin Kapanması AoE Online'ı da Etkileyecek HABER 18 Ağustos - Alkan Adakaner Games for Windows Live'ın kapanması sonrasında yeni içerikler satın alınamayacak ve oyuna yeni oyuncular giremeyecek.
Age of Empires Mobile Hakkında İddialı Açıklamalar HABER 27 Haziran - Alkan Adakaner Free-to-play Age of Empires hakkında yeni açıklamalar yapıldı.
Age of Empires Mobil Platformlara Geliyor HABER 25 Haziran - Alkan Adakaner Microsoft ünlü serisi mobil platformlara taşıma kararı aldı.
Age of Empires Online'ın Geliştirilmesi Durduruldu HABER 04 Ocak - Gökhan Yılmaz Age of Empires Online için artık ne bir yeni içerik ne de bir güncelleme gelecek.
Age Of Empires Online, F2P Sisteme Geçti HABER 28 Haziran - Erkut Köse Artık ücretsiz olarak oynamaya devam edebilirsiniz.
Age of Empires Online, Steam'de HABER 29 Mart - Talha Aynacı Ücretsiz olarak oynanabilen Age of Empires Online, özel içerikleriyle Steam mağazasında yer ediyor.
Age of Empires Online Fiyatları Düşürüyor HABER 20 Şubat - Beril Sergün İndirilebilir içeriklerin fiyatları yarıya düştü.
Age of Empires Online Bugün Başlıyor HABER 16 Ağustos - Gökhan Yılmaz Ünlü strateji serisinin ücretsiz online oyununu bugünden itibaren oynamaya başlayabilirsiniz.
Age of Empires Online Animasyon Videosu HABER 20 Haziran - Beril Sergün Age of Empires Online'nın ilk animasyonları gösterildi.
Age of Empires: Online'ın Çıkış Tarihi Açıklandı HABER 03 Haziran - Levent Polater Age of Empires: Online, strateji severleri coşturmak için yola çıktı.
BSC KÜNYESİ
Age of Empires Online
+ TAKİBE
AL
13 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA