PC’de Yeni Bir Futbol Tecrübesine Hazır ol! HABER 30 Haziran - Mehmet Tandoğan 101XP, EA ile yaptığı yayımcılık anlaşmasıyla EA SPORTS™ FIFA Online 4’ü bu sonbaharda Türkiye’ye getiriyor.
Kore'ye FIFA Online 3 Geliyor HABER 31 Temmuz - Samet Konuksal Electronic Arts FIFA'yı Free to Play pazarında sessiz, sedasız geliştirmeye devam ediyor.
Electronic Arts'ın Free to Play İşleri İyi Gidiyor HABER 12 Haziran - Samet Konuksal Electronic Arts, Free to Play pazarından da oldukça fazla kazanıyor.
Electronic Arts'tan FIFA Online'a Davet HABER 05 Haziran - Alkan Adakaner EA, herkesi PC'lere özel olarak tasarlanan ilk indirilebilir FIFA oyununa davet ediyor. FIFA Online ile bu popüler seri artık yepyeni bir döneme giriyor.
FIFA Online'da Arsenal-Chelsea Maçı HABER 05 Haziran - Alkan Adakaner Electronic Arts, Fifa Online'da Arsenal ve Chelsea arasındaki maça ait ekran görüntüleri yayınladı.
FIFA Online Açık Betaya geçti HABER 27 Mayıs - Samet Konuksal EA Sports'un MMO oyunu Fifa Online açık betaya geçiş yaptı.
EA, FIFA Online'ı Duyurdu HABER 30 Ocak - Alkan Adakaner Electronic Arts özellikle son dönemde büyük bir yükselişe geçen FIFA serisinin son oyunu FIFA Online'ı duyurdu.