Call of Duty: WWII The United Front DLC Paketi 26 Haziran'da PS4 için Çıkacak HABER 19 Haziran - Gazali Çetinkaya The United Front: DLC Paketi üç yeni multiplayer harita, yeni savaş modu ve yeni Nazi Zombies bölümü içerecek.
Call of Duty: WWII - The War Machine DLC Paketi 2 Fragmanı HABER 04 Nisan - Gazali Çetinkaya The War Machine 10 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak ve daha sonraki bir tarihte Xbox One ile PC'ye de gelecek.
Call of Duty: WWII The War Machine DLC Paketi 2 Duyuruldu HABER 27 Mart - Gazali Çetinkaya The War Machine indirilebilir içerik paketi 10 Nisan'da PlayStation 4 için çıkacak. Daha sonra Xbox One ve PC'ye gelecek.
Call of Duty: WWII Nazi Zombi DLC ‘The Darkest Shore’ Fragmanı HABER 10 Ocak - Gazali Çetinkaya “The Resistance: DLC Pack 1” 30 Ocak'ta PlayStation 4 için çıkacak ve daha sonra Xbox One ile PC'ye gelecek.
Call of Duty: WWII'nin USS Texas Haritasından Gerçek Dünya ile Görsel Karşılaştırma HABER 09 Ocak - Tunahan Safdır Oyunun grafikleri gerçek dünya ile karşılaştırıldı.
Call of Duty: World War II, Bu Neslin En Çok Satan Call of Duty Oyunu Oldu HABER 21 Aralık - Tunahan Safdır Activision, bu yılın en çok satan konsol oyunlarından ikisine imza attı.
Call of Duty World War II'nin İlk DLC Paketi İçerikleri HABER 21 Aralık - Gökhan Yılmaz The Resistance her sene olduğu gibi bu sene de DLC festivalini başlattı.
Call of Duty: WWII Yılın En Çok Satan Oyunu Oldu HABER 18 Aralık - Gazali Çetinkaya Sledgehammer Games'in İkinci Dünya Savaşı'na geri döndüğü Call of Duty: WWII 2017'nin en çok satan oyunu olmayı başardı.
Call of Duty WWII'nin Yeni Silahları ve Modları Sızdı HABER 27 Kasım - Gökhan Yılmaz Call of Duty World War II'ye eklenecek yeni silahlar ve geri dönecek oyun modları sızdı.
Call of Duty: WWII Hesabınızı Kasması İçin Profesyonel Oyuncu Tutmanız Mümkün! HABER 23 Kasım - Tunahan Safdır Pay to win(kazanmak için para öde) modeline farklı bir bakış açısı.
BSC KÜNYESİ
Call of Duty World WarII
+ TAKİBE
AL
6 kişi bu oyunu takip ediyor.