Watch Dogs 2 PC Versiyonunu Ücretsiz Almak için Yapmanız Gereken HABER 13 Temmuz - Gazali Çetinkaya Dünkü sunumunda Uplay sunucuları yoğunluğu kaldıramadı. Ubisoft bunu telafi ediyor.
Watch Dogs 2 PC'de Ücretsiz Oluyor HABER 06 Temmuz - Gazali Çetinkaya 12 Temmuz'da düzenlenecek Ubisoft Forward sunumu sırasında ücretsiz olarak verilecek.
Kotaku: Watch Dogs 3 Londra'da Geçecek HABER 07 Nisan - Gazali Çetinkaya Görünüşe göre Watch Dogs serisi Chicago ve San Francisco'dan sonra Londra'ya taşınıyor.
PS4’e Watch Dogs 2 Demo Geldi, Xbox One İçin de Yolda HABER 17 Ocak - Burak Oruç Ubisoft, Playstation 4’e Watch Dogs 2 demosu çıkarttı. Söz konusu demonun Xbox One için ne zaman çıkacağı da duyuruldu.
Watch Dogs 2 İndirimli Fiyatı ile Voidu'da HABER 30 Kasım - Gazali Çetinkaya Watch Dogs 2'nin PC sürümü 29 Kasım tarihiyle birlikte çıkış yaptı ve oyunun Voidu fiyatı Steam'in aksine daha uygun.
Ubisoft, Watch Dogs 2'nin Düşük Satışları Hakkında Yorumda Bulundu HABER 23 Kasım - Gazali Çetinkaya Watch Dogs 2 ilk oyuna göre epey kötü bir çıkış yaptı. Ubisoft da bu konu hakkında açıklama yaptı.
Watch Dogs 2 Satış Anlamında İlk Oyuna Göre Başarısız Bir Çıkış Yaptı HABER 21 Kasım - Gazali Çetinkaya Birleşik Krallık üzerinde geçtiğimiz haftanın en çok satan oyunları açıklandı.
Watch Dogs 2 - PS4 vs PS4 Pro Grafik Karşılaştırması HABER 18 Kasım - Gazali Çetinkaya Watch Dogs 2'nin PS4 ve PS4 Pro'daki (1080p modu) görselliği Candyland adlı kanal tarafından karşılaştırıldı.
Watch Dogs 2 İnceleme Puanları HABER 14 Kasım - Gazali Çetinkaya Watch Dogs 2 yarın konsollar için çıkış yapıyor ve oyunun ilk inceleme puanları gayet iyi.
Watch Dogs 2'nin İki Tane İlk Gün Yaması Var HABER 14 Kasım - Gazali Çetinkaya Ayrıca oyunun PlayStation 4 üzerindeki indirme boyutu da belli oldu.
"Watch Dogs 2, Bu Yıl Assassin’s Creed'in Yerini Kesinlikle Dolduracak" HABER 11 Kasım - Gazali Çetinkaya Ubisoft UK Satış direktörü Darren Bowe, bu yıl Assassin’s Creed'in çıkmıyor oluşunu sorun etmiyor.
BSC KÜNYESİ
Watch Dogs 2
+ TAKİBE
AL
15 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA