Civilization VI'nın Yeni DLC'si Kubilay Han, Vietnam ve Daha Fazlasını Ekleyecek HABER 3 Saat önce - Gazali Çetinkaya 2K ve Firaxis Games, Civilization VI'nın yeni indirilebilir içeriğinin 28 Ocak'ta çıkacağını duyurdu.
Sid Meier's Pirates, Sid Meier's Civilization VI'ya Geliyor HABER 14 Ekim - Gazali Çetinkaya Önümüzdeki hafta ücretsiz bir güncellemeyle.
Civilization VI En Sonunda Android'e Geldi HABER 13 Ağustos - Gazali Çetinkaya Google Play'den ücretsiz indirip 60 tur oynayabilirsiniz.
Civilization VI: Ethiopia İndirilebilir İçeriği 23 Temmuz'da Çıkacak HABER 13 Temmuz - Gazali Çetinkaya Bir yeni uygarlık ve lider, bir yeni oyun modu, bir yeni District ve iki yeni Building ekleyecek.
Civilization VI Battle Royale Moduna Zombiler, Uzaylılar ve Sean Bean Geliyor HABER 22 Haziran - Gazali Çetinkaya Firaxis Games, sıra tabanlı strateji oyunu Civilization VI'nın bir sonraki ücretsiz güncellemesini detaylandırdı.
Civilization VI için Yeni İçerikler Yolda HABER 11 Mayıs - Gazali Çetinkaya New Frontier Pass duyuruldu. Altı indirilebilir içerik içerecek.
Civilization 6’nın Battle Royale Modu Red Death Çıktı HABER 10 Eylül - Özgür Eroğlu Battle Royale şimdi de Red Death ismiyle Civilization 6’ya geliyor.
Civilization 6'nın Satış Rakamı 5.5 Milyon Oldu ve Serinin Rekorunu Kırdı HABER 07 Ağustos - Nursema Emre Take-Two Interactive oyunun satış rakamlarını basınla paylaştı.
Bu Mod Civilization 6'nın Civilization 5 Gibi Görünmesini Sağlıyor HABER 09 Nisan - Gazali Çetinkaya Civilization 5'in grafik tarzını Civilization 6'nın grafik tarzına tercih edenler için.
Osmanlılar Civilization VI'ya Geliyor HABER 23 Ocak - Gazali Çetinkaya Sid Meier's Civilization VI'nın ikinci genişleme paketi Gathering Storm Kanuni Sultan Süleyman'ı lider olarak ekleyecek.
BSC KÜNYESİ
Civilization VI
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.