Escape from Tarkov'a Harita Genişlemesi ve Daha Tehlikeli Yapay Zeka Geliyor HABER 16 Temmuz - Gazali Çetinkaya Battlestate Games, Escape From Tarkov'un yakında yayınlanacak 12.7 güncellemesinin yama notlarını paylaştı.
Escape From Tarkov 200 Bin Eş Zamanlı Oyuncu Sayısını Gördü ve 3 Binden Fazla Hileciyi Banladı HABER 01 Haziran - Gazali Çetinkaya Online FPS oyunu Escape From Tarkov yoğun bir haftayı geride bıraktı.
Escape from Tarkov'un Oyuncu Sayısı Gün Geçtikçe Artıyor HABER 18 Şubat - Özgür Eroğlu Oyunun hala erken erişim aşamasında olduğunu hatırlatalım.
Escape from Tarkov'a Türkçe Dil Desteği Eklenecek HABER 12 Şubat - Gazali Çetinkaya Battlestate Games, Escape from Tarkov için yerelleştirme çalışmalarının başladığını duyurdu. Aralarında Türkçe de var.
Escape from Tarkov Betasından Yeni Bir Oynanış Videosu Geldi HABER 29 Eylül - Tunahan Safdır Oyunun karanlık atmosferine yakından tanıklık ediyoruz.
Escape from Tarkov için Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı HABER 30 Ocak - Gazali Çetinkaya Battlestate Games, FPS ve RPG unsurlarını içeren MMO oyunu olarak tanımlanan Escape from Tarkov için 7 adet yeni ekran görüntüsü paylaştı.
Escape from Tarkov'un Alpha Sürümünden Yeni Detaylar Geldi HABER 02 Ağustos - Tunahan Safdır Yakın zamanda kullanıcılara sunulacak alpha sürümün içeriği ve kimlerin ulaşacağı netlik kazandı.
Escape From Tarkov Kapalı Alfa Sürümüne Geçiyor HABER 04 Haziran - Burak Gezgin Güzel atmosferi ve etkileyici dinamikleriyle oyun dünyasını büyüleyen Escape From Tarkov Kapalı Alfa sürümü için tarihe karar verdi.
Escape from Tarkov’dan 28 Dakikalık Video Yayınlandı HABER 27 Mayıs - Kaan Bolat Uzun bir oynanış videosu ile karşımızda.
Escape from Tarkov'dan Uzun Bir Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 19 Mayıs - Gazali Çetinkaya Tam 1 saat 27 dakikalık bir video geldi.
Escape From Tarkov'dan Yeni Görseller HABER 26 Nisan - Burak Oruç Escape From Tarkov'un arayüzüne ait görseller yayımlandı.
BSC KÜNYESİ
Escape from Tarkov
+ TAKİBE
AL
23 kişi bu oyunu takip ediyor.