Otururken Oynayabileceğiniz En İyi 5 VR Oyunu HABER 23 Haziran - Mehmet Tandoğan Bu listemizde oturma modu bulunan ve otururken oynayabileceğiniz 5 VR oyunu yer alıyor.
İninal, Espor Arena'nın Ana Sponsoru Oldu! HABER 24 Eylül - Hamit Can Sayılgan ininal Espor Arena, Ekim ayında 42 Maslak AVM'de açılacak.
24 Saat Sürecek Eğitim Oyunu Geliştirme Maratonu Başlıyor! HABER 13 Aralık - Hamit Can Sayılgan Netmarble Türkiye tarafından düzenlenen eğitim oyunu geliştirme maratonu, İzmir’de başlıyor!
Bilgisayarınızdaki Oyunu Başka Bir Bilgisayara Nasıl Taşıyabilirsiniz? HABER 21 Eylül - Tunahan Safdır İstediğiniz PC oyununu istediğiniz PC’ye kolayca ve tamamen ücretsiz aktarın.
Mesut Çevik ile Canlı: Oyun basını nereye gidiyor? | Konuk : Murat Oktay HABER 22 Mart - Tunahan Safdır Oyun basını dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan Merlininkazani.com'un kurucusu Murat Oktay ile hem iş hayatını hem de sektörü konuşacağız.
Haftanın Espor Gündemi: 16 HABER 11 Mart - Hamit Can Sayılgan 5-11 Mart tarihleri arasında espor dünyasında gerçekleşen turnuvaları ve gözden kaçan gelişmeleri derledik.
Haftanın Espor Gündemi: 15 HABER 04 Mart - Hamit Can Sayılgan 26 Şubat - 4 Mart tarihleri arasında espor dünyasında gerçekleşen turnuvaları ve gözden kaçan gelişmeleri derledik.
Haftanın Espor Gündemi: 14 HABER 18 Şubat - Hamit Can Sayılgan 12-18 Şubat tarihleri arasında espor dünyasında gerçekleşen turnuvaları ve gözden kaçan gelişmeleri derledik.
Haftanın Espor Gündemi: 13 HABER 11 Şubat - Hamit Can Sayılgan 5 Şubat - 11 Şubat tarihleri arasında espor dünyasında gerçekleşen turnuvaları ve gözden kaçan gelişmeleri derledik.
Haftanın Espor Gündemi: 12 HABER 05 Şubat - Hamit Can Sayılgan 29 Ocak - 4 Şubat tarihleri arasında espor dünyasında gerçekleşen turnuvaları ve gözden kaçan gelişmeleri derledik.
Haftanın Espor Gündemi: 9 HABER 14 Ocak - Hamit Can Sayılgan 8-14 Ocak tarihleri arasında espor dünyasında gerçekleşen turnuvaları ve gözden kaçan gelişmeleri derledik.