Paragon Kapatılıyor HABER 27 Ocak - Gazali Çetinkaya Epic Games, 26 Nisan'da Paragon'un kapatılacağını duyurdu.
Paragon'un Kayıtlı Oyuncu Sayısı 5.7 Milyona Ulaştı HABER 06 Şubat - Gazali Çetinkaya Epic Games'in free to play third person MOBA oyunu Paragon'un kayıtlı oyuncu sayısı paylaşıldı.
Paragon'un Açık Betası 16 Ağustos'ta Başlıyor! HABER 10 Haziran - Burak Oruç Khaimera adında yeni bir kahraman da duyuruldu.
PC ve PS4'e Özel MOBA Oyunu Paragon'un Açık Beta Tarihi Belli Oldu HABER 26 Nisan - Tunahan Safdır Epic Games'in yeni MOBA'sının açık betası için başlangıç tarihi açıklandı.
Epic Games'in MOBA'sı Paragon Güncellenmeye Devam Ediyor HABER 23 Ocak - Ömür Gencer Epic Games, yayınladığı yeni videoyla hem oyunun dünyasını hem de yayınlanan yeni güncellemeyle birlikte oyuna gelen yenilikleri gösteriyor.
Paragon'un Beta Sürecine PS4 Sahipleri de Dahil Edilecek HABER 15 Ocak - Samet Konuksal Sadece PC için açık olan betaya PS4 sahipleri de katılabilecek.
Adı "Muhammed" Olduğu İçin Oyundan Engellendi HABER 12 Ocak - Talha Aynacı Epic Games'in hesap oluşturma sistemi Amerikan hükümetine çalışınca, ortalık karıştı.
Epic Games'in MOBA'sı Paragon'un Alfa Sürümüne Yakından Bakın (Video) HABER 23 Aralık - Ömür Gencer Geliştici ekip oyuna ait yeni bir oynanış videosu paylaştı.
Sony, Paragon Videosunun Daha Büyük Yankı Yapmasını Bekliyordu HABER 08 Aralık - Samet Konuksal PSX konferansındaki sönük kalan son hakkında açıklamalar yapıldı.