Halo Wars 2'ye Crossplay Getiren Güncelleme Yayınlandı HABER 06 Kasım - Tunahan Safdır Artık PC ve Xbox One oyuncuları oyunu birlikte oynayabilecekler.
Halo Wars 2 iiçin Crossplay Yolda HABER 19 Ekim - Gökhan Yılmaz Test aşamalarının ardından PC ve Xbox One oyuncuları birlikte oynayabilecekler.
Halo Wars 2: Awakening the Nightmare İçin Çıkış Videosu Yayınlandı HABER 27 Eylül - Tunahan Safdır Haziran ayında duyurusu yapılan genişleme paketi bugün itibariyle oyuncularla buluşuyor.
Halo Wars 2 Genişleme Paketi ‘Awakening the Nightmare’ Duyuruldu HABER 13 Haziran - Gazali Çetinkaya Microsoft, 343 Industries ve The Creative Assembly Halo Wars 2 için genişleme paketi duyurdu. Çıkış tarihi ve duyuru videosu.
Halo Wars: Definitive Edition Steam'e Geliyor HABER 17 Nisan - Gazali Çetinkaya Halo Wars: Definitive Edition'ın Steam'e geleceği doğrulandı. İşte net çıkış tarihi.
Halo Wars: Definitive Edition Steam'e Gelebilir HABER 27 Mart - Gazali Çetinkaya Gamecheat13 adlı bir kullanıcı Halo Wars: Definitive Edition'ın Steam'e geleceğini gösteren bir görsel paylaştı.
Halo Wars 2 Demosu PC'ye Çıkış Yaptı HABER 13 Mart - Gazali Çetinkaya Halo Wars 2 demosu Xbox One'dan sonra PC (Windows 10) için de çıkış yaptı.
Halo Wars 2 Demosu Xbox One için Çıkış Yaptı HABER 28 Şubat - Gazali Çetinkaya Gerçek zamanlı strateji oyunu Halo Wars 2'nin demosu Xbox One için çıkış yaptı. PC'ye de yakın zamanda gelecek.
Halo Wars 2 İnceleme Puanları HABER 16 Şubat - Gazali Çetinkaya 343 Industries ile Creative Assembly tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Halo Wars 2'nin puanları belli oldu.
Halo Wars 2 - Resmi Çıkış Videsu HABER 07 Şubat - Gazali Çetinkaya Microsoft, Halo Wars 2'nin çıkış videosunu paylaştı. Gerçek zamanlı strateji türündeki oyun bu ay çıkış yapıyor.
Halo Wars 2 - Resmi PC Sistem Gereksinimleri HABER 23 Ocak - Gazali Çetinkaya Microsoft, 343 Industries ile Creative Assembly tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Halo Wars 2'nin sistem gereksinimlerini paylaştı.
BSC KÜNYESİ
Halo Wars 2
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.