World of Warcraft: Legion Çıkış Videosu HABER 30 Ağustos - Gazali Çetinkaya Devasa online rol yapma oyunu World of Warcraft’ın altıncı genişleme paketi olan World Of Warcraft: Legion oyunculara sunuluyor.
World of Warcraft: Legion D&R Açılışı ile Oyuncularla Buluşuyor HABER 25 Ağustos - Gazali Çetinkaya Milyonların büyük sabırsızlıkla beklediği World of Warcraft: Legion için geri sayım başladı.
Illidan Stormrage'in Legion İçin Hikaye Videosu Paylaşıldı HABER 05 Ağustos - Burak Gezgin Geçen hafta gelen Gul'dan'ın hikayesinden sonra Legion'da önemli bir rol oynayan Illidan ile ilgili yeni bir video geldi.
Legion, 30 Ağustos'ta World of Warcraft'ı İstila Edecek HABER 20 Nisan - Gökhan Yılmaz WoW'un altıncı genişleme paketinde mitik Artifact silahlarında ustalaşacak ve yeni Demon Hunter sınıfı ile oynayabileceksiniz.
World of Warcraft: Legion'ın Sistem Gereksinimleri HABER 19 Şubat - Alkan Adakaner Oyunun 6. ek paketi de teknik yönden PC'lerinizi zorlamayacak.
World of Warcraft: Legion'ın Çıkış Sinematiği Yayınlandı! HABER 06 Kasım - Beril Sergün Azeroth'un belki de en büyük tehditi olan Burning Legion, geri dönüyor.
World of Warcraft: Legion Duyuruldu! HABER 06 Ağustos - Samet Konuksal World of Warcraft'ın yeni ek paketi birçok yeni içeriği ekliyor.
BSC KÜNYESİ
World of Warcraft: Legion
+ TAKİBE
AL
2 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA