XCOM 2 Steam'de %92 İndirimde HABER 07 Şubat - Gazali Çetinkaya Firaxis Games'in sıra tabanlı strateji oyununu 17,52 TL'ye alabilirsiniz.
XCOM 2 Bir Hafta Boyunca Steam'de Oynaması Ücretsiz HABER 24 Nisan - Gazali Çetinkaya Satın almayı düşünenler için %75 indirimde.
X-COM'lar Olmasaydı Phoenix Point de Olmazdı HABER 26 Eylül - Gökhan Yılmaz X-COM serisinin yaratıcısı son dönem oyunlarının başarısı nedeniyle yeni projeye girişmiş.
XCOM 2: War of The Chosen Konsollar için Ertelendi HABER 17 Ağustos - Gazali Çetinkaya XCOM 2'nin genişleme paketi War of the Chosen PlayStation 4 ve Xbox One üzerinde ertelendi.
XCOM 2: War of the Chosen için Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 16 Temmuz - Gazali Çetinkaya 2K ve geliştirici Firaxis, XCOM 2'nin genişleme paketi War of the Chosen için 3 dakika 40 saniye uzunluğunda bir oynanış videosu paylaştı.
X-COM: UFO Defense Ücretsiz Oldu HABER 31 Ocak - Gazali Çetinkaya X-COM: UFO Defense, Humble Bundle üzerinde limitli bir süreliğine ücretsiz oldu.
12 Dolar Ödeyerek XCOM 2'ye Sahip Olabilirsiniz HABER 07 Ocak - Gazali Çetinkaya Humble Monthly ile XCOM 2 ve 6 gizemli oyun 12 dolar.
XCOM 2'yi Artık PC'de Kontrolcü ile de Oynayabilirsiniz HABER 09 Kasım - Gazali Çetinkaya Oyuna gelen yeni güncelleme PC'de kontrolcü desteği sunuyor. Ayrıca serbest kamera da oyuna eklendi.
XCOM 2'nin Konsollardaki Çıkış Tarihi Ertelendi HABER 05 Ağustos - Gazali Çetinkaya PlayStation 4 ve Xbox One sahipleri biraz daha beklemek zorunda.
XCOM 2'nin Yeni DLC'si Çıkışını Yaptı HABER 01 Temmuz - Gazali Çetinkaya Shen's Last Gift DLC'sinin çıkış videosu yayınlandı.
XCOM 2'nin PS4 ve Xbox One Çıkış Tarihi Açıklandı HABER 07 Haziran - Gazali Çetinkaya 2K bir video eşliğinde XCOM 2'nin çıkış tarihini duyurdu.
BSC KÜNYESİ
XCOM 2
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA