Street Fighter IV'ün 3DS Sürümü 1.2 Milyon Sattı HABER 24 Aralık - Tunahan Başol Capcom'un bir milyondan fazla satan oyunları arasına bir yenisi daha eklendi.
Super Street Fighter IV 3DS, Bir Milyonu Geçti HABER 12 Nisan - Ersin Kılıç Super Street Fighter IV'ün 3DS versiyonunun satış rakamları açıklandı.
M. Bison, Mecha Olursa... HABER 05 Nisan - Levent Polater Deviantart ustaları bu sefer de Street Fighter serisinin kötü adamı M. Bison'a el attı.
BBFC, SSFIV: Arcade Edition'ı Listeledi HABER 28 Mart - Levent Polater Oyun gerçekten geliyor mu? BBFC listelemesi olasılığı daha da kuvvetli bir duruma getirdi.
SSF4: Arcade Edition'dan "Evil Ryu" Görüntüleri HABER 25 Mart - Alkan Adakaner Evil Ryu'nun karşısına çıkmak cesaret ister!
Super Street Fighter IV: 3D'den Yeni Görüntüler HABER 24 Mart - Alkan Adakaner 3DS'te almanız gerekenler listesine eklemeniz gereken bir oyun.
Super Street Fighter IV: 3D'den Tanıtım Videosu HABER 15 Mart - Alkan Adakaner 3DS için hazırlanan SSF4 için bir reklam filmi yayınlandı.
SSFIV: Arcade Edition Konsollara Geliyor mu? HABER 15 Mart - Levent Polater Yoshinori Ono onaylamıştı, şimdi de Kore sınıflandırma biriminden ipucu geldi.
Ryu, WWE Ringine Adım Atarsa... HABER 14 Mart - Levent Polater Ryu'nun WWE kariyeri bu çalışmayla başlıyor.
SSF IV: Arcade Edition Konsollara Geliyor! HABER 25 Şubat - Levent Polater Yoshinori Ono 180 derece dönüş yaptı, bu sefer SSF IV: Arcade Edition'ın konsollara geleceğini duyurdu.
SSF IV: Arcade Edition Konsollara Uyarlanacak mı? HABER 24 Şubat - Levent Polater SSF IV yapımcısı Yoshinori Ono, oyunun Arcade sürümüyle ilgili bilinmeyenleri yanıtladı.
BSC KÜNYESİ
Super Street Fighter IV
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA