Kingdom Hearts Serisinin 20. Yıl Dönümü için Yeni Oyun Planlanıyor HABER 08 Eylül - Gazali Çetinkaya Seri 2022'de 20. yıl dönümünü kutlayacak.
Kingdom Hearts III DLC'si ‘ReMIND’ Xbox One için Çıktı HABER 25 Şubat - Gazali Çetinkaya Kingdom Hearts III bugün itibarıyla Xbox Game Pass'e eklendi.
Kingdom Hearts All-In-One Package Fiziksel Sürümü 17 Mart'ta PS4 için Çıkacak HABER 06 Şubat - Gazali Çetinkaya $49.99 fiyattan satılacak paket 10 oynanış deneyimi sunacak.
Yeni Kingdom Hearts Oyunu Yakın Zamanda Gelecek HABER 22 Ocak - Gazali Çetinkaya Ek olarak Kingdom Hearts III için bugün yeni güncellemeler yayınlandı.
Kingdom Hearts 3 PC'ye Gelecek Olabilir HABER 21 Aralık - Özgür Eroğlu DLC'nin Microsoft Store'daki sayfasına baktığımızda DLC, PC'ye de gelecekmiş gibi duruyor.
Kingdom Hearts III DLC'si ‘ReMIND’ 23 Ocak 2020'de PS4, 25 Şubat 2020'de Xbox One için Çıkacak HABER 07 Aralık - Gazali Çetinkaya Tanıdık bir krallık, yeni boss savaşları (bazı savaşlarda oyuncular karakter değiştirebilecek), ana karakter Sora'nın ustalaşabileceği yeni bir form, oyuncuların Organization XIII üyeleri hakkında dah...
Kingdom Hearts III'ün Demosu PlayStation Store ve Xbox Store'da Yayınlandı HABER 15 Kasım - Gazali Çetinkaya Demo iki hikâyeden oluşuyor: Biri oyunun açılış sekansından Olympus’a gelene kadar sürüyor, diğeriyse Toy Box macarasının ilk yarısını kapsıyor. İlk kısım için kaydedilen oyunlar, daha sonra oyunun ta...
Daha Fazla Kingdom Hearts Oyunu Yolda HABER 28 Ekim - Gazali Çetinkaya Square Enix'in Osaka ekibi "Kingdom Hearts serisinin HD geliştirilmesi" için işe alım yapıyor.
Kingdom Hearts III DLC'si ‘Re:Mind’ TGS 2019 Fragmanı HABER 09 Eylül - Gazali Çetinkaya İndirilebilir içerik bu kış çıkacak.
Kingdom Hearts III DLC'si Re:Mind'ın Fragmanı 9 Eylül'de Gelecek HABER 02 Eylül - Özgür Eroğlu Kingdom Hearts III DLC'si Re:Mind'ın fragmanı 9 Eylül'de gelecek.