AION, İndiremeyenler İçin Adrese Teslim Ücretsiz DVD Seçeneği Sunuyor HABER 04 Eylül - Tunahan Safdır Sınırlı sayıdaki bu fırsattan yararlanmak için yapılması gerekenler oldukça basit.
Free to Play Aion, İkinci Yılını Kutluyor HABER 01 Mart - Samet Konuksal Gameforge, Aion'un ikinci senesi için XP ve drop bonusu sunuyor.
Aion: Steel Cavalry Geliyor HABER 23 Ocak - Samet Basri Taşlı Genişleme paketi ile 2 yeni instance ve ağır silahlanmış bir sınıf geliyor.
Aion DVD'si İsteyen? HABER 08 Ocak - Ersin Kılıç Aion Online oynamak isteyen fakat client buyuk oldugu icin indiremeyen var mı?
Aion için Promo Kodu Veriyoruz HABER 19 Kasım - Ersin Kılıç Türkçe olarak yayın yapan Aion için promo kodu veriyoruz.
Aion, F2P ve Türkçe Sürümüyle Görücüye Çıkıyor HABER 26 Eylül - Ersin Kılıç Aion, Free to Play dinamikleriyle genişliyor.
Aion'un 4.0 Güncellemesi Yayınlandı HABER 30 Ağustos - Ersin Kılıç Yeni içerik hem acemileri hem AION kıdemlilerini zorlayacak.
Aion'a 3 Yeni Dil Desteği HABER 02 Ağustos - Ersin Kılıç Türkçe sürümü hazırlanan oyun için yeni dil güncelleştirmeleri yapıldı.
Aion'un 4.5 Güncellemesinde Yeni Bir Sınıf HABER 20 Temmuz - Samet Konuksal 4.0 güncellemesiyle iki yeni sınıf ekleyen Aion'a yeni bir sınıf geliyor.
Aion'un Türkçe Yaması Eylül'de Çıkıyor HABER 01 Temmuz - Ersin Kılıç Oyunun Türkçe oyun istemcisi Eylül’de hizmetinizde olacak.
Aion'un 4.0 Yamasının Çıkacağı Ay Belli Oldu HABER 23 Haziran - Samet Konuksal Ülkemizde de büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Aion, yeni yamasına Ağustos'ta kavuşuyor.
BSC KÜNYESİ
Aion
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.