Battleborn'un Sunucuları Bugün Kapatılıyor HABER 31 Ocak - Gazali Çetinkaya Gearbox Software'ın FPS MOBA oyunu Battleborn tamamen kapatılıyor.
Battleborn için Yolun Sonu Göründü HABER 26 Kasım - Gazali Çetinkaya Oyun dijital marketlerde satıştan kaldırıldı ve sunucular Ocak 2021'de kapatılacak.
Borderlands 3'ten Önce Son Bir Battleborn Güncellemesi HABER 24 Ekim - Gökhan Yılmaz Gearbox Battleborn'dan elini tamamen çekiyor.
Battleborn'a Sonbahar Güncellemesinden Sonra Yeni İçerik Gelmeyecek HABER 18 Eylül - Gazali Çetinkaya Yaratıcı yönetmen Randy Varnell, Battleborn için "sonbahar güncellemesinden sonra planlanan içerik yok" açıklamasını yaptı.
Battleborn Multiplayer Modu Oynaması Ücretsiz Oldu HABER 07 Haziran - Gazali Çetinkaya Battleborn'un multiplayer modu şu anda PC üzerinde oynaması ücretsiz. Önümüzdeki hafta PS4 ve Xbox One için aktif olacak.
Battleborn PS Plus Abonelerine Sadece 0,09 TL HABER 27 Nisan - Gazali Çetinkaya Online first person shooter oyunu Battleborn PS4'te PS Plus aboneleri için büyük indirime girdi.
Battleborn, Yakında Free to Play Olabilir (Güncellendi) HABER 30 Eylül - Gazali Çetinkaya Kotaku'nun bazı kaynakları oyunun yakın zamanda oynaması ücretsiz olacağını söylüyor.
Battleborn için İlk İnceleme Puanları Yayınlandı HABER 06 Mayıs - Gazali Çetinkaya Anlaşılan oyun Borderlands etkisi yaratamadı.
Battleborn Bugün İtibarıyla Çıkışını Gerçekleştirdi. HABER 03 Mayıs - Gazali Çetinkaya Borderlands'in yapımcılarının yeni oyunun bugün çıktı.
Battleborn'un Sistem Gereksinimleri Açıklandı HABER 31 Mart - Tunahan Safdır Oyun, çıkışında 4K desteği sunmayacak.
Battleborn'un Tüm Platformlar için Herkese Açık Betası Belli Oldu HABER 23 Mart - Gökhan Yılmaz Önümüzdeki ay PlayStation 4 sahipleri PC ve Xbox One kullanıcılarından biraz daha erken betaya başlayacak.