Gears of War 3'ün PS3 Geliştirme Kitinde Çalışan Bir Videosu Ortaya Çıktı HABER 20 Mayıs - Gazali Çetinkaya Epic Games tarafından belirtilene göre sadece test amaçlı olarak çalıştırılmış. Oyunu Sony'nin konsoluna getirme planları hiçbir zaman yokmuş.
Kinect'e Özel, İptal Edilmiş Bir Gears of War Projesi Ortaya Çıktı HABER 11 Eylül - Ömür Gencer Gears of War: Tactics adındaki bu yapım gerçek zamanlı strateji ögelerini Kinect ile birleştiriyor.
Gears of War'un Geliştiricisinin Yeni Firması Belli Oldu HABER 04 Temmuz - Ömür Gencer Cliff Bleszinski, Boss Key adında bir oyun geliştirme stüdyosu kurdu.
Microsoft'un Gears of War'ı Yenilikçi Bir Oyun Olacak HABER 08 Nisan - Samet Konuksal Black Tusk Studios tarafından geliştirilen Gears of War, seriye yenilik kazandıracak.
Yeni Gears of War için Zamana İhtiyaç Var HABER 21 Şubat - Alkan Adakaner Muhtemel çıkış tarihi bile henüz belirlenmemiş.
Gears of War Tasarımcısının Yeni Oyunu Yakında HABER 03 Şubat - Samet Konuksal Cliff Bleszinski, oyuncularla ortaklaşa bir oyun geliştirmek istiyor.
Phil Spencer'dan Gears of War Açıklamaları HABER 01 Şubat - Samet Konuksal Firma Gears of War serisiyle çok farklı işler yapmaya hazırlanıyor.
Yeni Gears of War Yapımına Geçen Hafta Başlanmış HABER 29 Ocak - Samet Konuksal Yakın dönemde Gears of War oyunu bekleyenleri üzecek bir haber.
Gears of War için 100 Milyon$ Ödenmiş Olabilir HABER 28 Ocak - Alkan Adakaner Michael Patcher biraz yüksekten uçuyor..
Yeni Gears Oyununda Cliff Bleszinki Yok HABER 28 Ocak - Samet Konuksal Yeni Gears of War oyunu CliffyB'siz geliyor.
BSC KÜNYESİ
Gears of War 3
+ TAKİBE
AL
33 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA