Gang Beasts'in Kutulu Versiyonu Xbox One ve PS4 İçin 3 Aralık'ta Çıkacak HABER 12 Eylül - Özgür Eroğlu Gang Beasts'in kutulu versiyonu Xbox One ve PlayStation 4 için 3 Aralık'ta piyasaya sürülecek.
Gang Beasts, PlayStation 4 ve Steam'de Tam Sürüm Çıkışını Yaptı HABER 14 Aralık - Tunahan Safdır Sevilen dövüş oyunu tam sürümünde yeni içeriklerle oyuncuları karşılıyor.
Gang Beasts 12 Aralık'ta PS4 için Çıkacak HABER 29 Kasım - Gazali Çetinkaya Yayıncı Double Fine Productions Gang Beasts PlayStation 4 versiyonu çıkış tarihini duyurdu.
Gang Beasts Bu Hafta Sonu Ücretsiz HABER 22 Eylül - Gökhan Yılmaz Yerel Multiplayer moduyla oynayabileceğiniz en keyifli dövüş oyunlarından biri olan yapımı eğer sahip değilseniz bu hafta sonu ücretsiz deneyebilirsiniz.
Gang Beasts, Online Moduna Kavuşuyor HABER 03 Mayıs - Tunahan Safdır Oyunun en büyük eksikliği gideriliyor.
Gang Beasts'in PS4 Sürümüne Online ve VR Desteği Eşlik Edecek HABER 17 Mart - Tunahan Safdır Bir değişik dövüş oyunu Gang Beasts en çok ihtiyaç duyduğu özelliğe kavuşacak.
Gang Beasts, PlayStation 4 için Duyuruldu HABER 07 Aralık - Ömür Gencer Bağımsız dövüş oyunu Gang Beasts PlayStation 4'e geliyor.
Gang Beasts'ın Yayıncılığını Double Fine Yapacak HABER 19 Ağustos - Samet Konuksal Bağımsız bir firma olan Double Fine, diğer bağımsız geliştiricilere yardım etmeye devam ediyor.
BSC KÜNYESİ
Gang Beasts
+ TAKİBE
AL
10 kişi bu oyunu takip ediyor.