Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus Genişlemesinin Yeni Tanıtım Videosu Türkiye Hakkında HABER 14 Ekim - Gazali Çetinkaya Bulgaristan, Yunanistan ve Türkiye için odak ağacı ekleyecek yeni genişleme paketi 15 Ekim'de geliyor.
Hearts of Iron IV: La Résistance Genişlemesinin Yeni Fragmanında Operasyonlar Tanıtılıyor HABER 17 Şubat - Gazali Çetinkaya La Résistance genişlemesi 25 Şubat'ta çıkış yapacak.
Hearts of Iron IV: La Résistance Genişlemesi 25 Şubat'ta Çıkacak HABER 24 Ocak - Gazali Çetinkaya İkinci Dünya Savaşı sırasında Alman işgaline karşı ortaya çıkan örgüt Fransız Direnişi temalı genişleme paketi La Resistance oyuna gizli ajanlar, casusluk görevleri ve direniş hareketleri için yeni se...
Hearts of Iron IV: La Résistance Genişlemesi Duyuruldu HABER 19 Ekim - Gazali Çetinkaya Gizli ajanlar, casusluk görevleri ve direniş hareketleri için yeni seçenekler ekleyecek
Hearts of Iron IV Satış Miktarı Açıklandı HABER 21 Şubat - Gazali Çetinkaya Paradox, İkinci Dünya Savaşı temalı strateji oyunu Hearts of Iron IV'un satış miktarını açıkladı.
Hearts of Iron IV Güzel Bir Video ile Çıkışını Yaptı ve İlk İnceleme Notları Geldi HABER 07 Haziran - Burak Gezgin İlk inceleme notları iyi derecede olan oyun için etkileyici bir çıkış video'su geldi.
Hearts of Iron IV'te Orkestra Kaydıyla Almanya'nın Yükselişi HABER 06 Haziran - Burak Gezgin Çıkışına saatler kalan büyük ve detaylı strateji oyunu için etkileyici bir video.
Hearts of Iron IV'ten Geliştirici Günlüğü HABER 01 Haziran - Burak Gezgin Strateji türünde kaliteli oyunlar çıkaran firma, çıkışı tarihi yaklaşan oyunu için bir video daha yayınladı.
Hearts of Iron IV'ün Çıkışı İkinci Çeyreğe Ertelendi HABER 16 Ocak - Samet Konuksal Aslında 2015'in başlarında çıkması beklenen Hearts of Iron IV'e ertelenme geldi.
Hearts of Iron IV, Resmi Olarak Duyuruldu HABER 25 Ocak - Samet Konuksal Beğenilen strateji serisi önümüzdeki sene devam edecek.
BSC KÜNYESİ
Hearts of Iron IV
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.