Kingdom Come: Deliverance 2024'te Switch'e Geliyor HABER 07 Aralık - Mehmet Tandoğan Oyunu Switch sürümü konsol özel geliştirmelerle geliyor.
12 TL'ye Aldığımız Kingdom Come Deliverance Steam'de 374 TL Oldu! HABER 26 Eylül - Mehmet Tandoğan Oyunu kaçıranlar için üzücü bir haber.
Kingdom Come: Deliverance Satışları 5 Milyonu Aştı HABER 02 Temmuz - Mehmet Tandoğan Geliştirici ekip bu dönüm noktasını kutlamak için bir de etkinlik başlattı.
Kingdom Come: Deliverance Switch'e geliyor HABER 10 Haziran - Mehmet Tandoğan Warhorse Studios tarafından geliştirilen RPG oyunu Kingdom Come: Deliverance'ın Switch versiyonu geliyor.
Kingdom Come Deliverance'ın Devamı E3 2021'de Duyurulabilir HABER 09 Haziran - Mehmet Tandoğan E3 2021 etkinliğine sayılı günler kala birçok iddia ve söylenti gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.
Kingdom Come Deliverance’a Mod Desteği Geldi HABER 30 Ekim - Özgür Eroğlu Kingdom Come Deliverance için uzun zamandır beklenen mod desteği bugün nihayet yeni bir güncellemeyle geldi.
Kingdom Come: Deliverance Bu Hafta Sonu Steam'de Oynaması Ücretsiz HABER 06 Eylül - Gazali Çetinkaya Satın almayı düşünenler için oyun %50 indirime girdi.
Kingdom Come: Deliverance'ın Mod Desteği Neredeyse Hazır HABER 26 Ağustos - Özgür Eroğlu Kingdom Come: Deliverance'ın mod desteği sonunda geliyor.
Humble Bundle'da Kingdom Come ve Surviving Mars Fırsatı HABER 06 Temmuz - Nursema Emre Humble Bundle'dan bir kampanya daha...
BSC KÜNYESİ
Kingdom Come: Deliverance
+ TAKİBE
AL
56 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA