Diablo III 65 Milyon Oyuncuya Ulaştı HABER 16 Mayıs - Mehmet Tandoğan 10. yıl dönümünü kutlamak adına Blizzard Entertainment, Echoing Nightmare zindanını kalıcı hale getiriyor.
Diablo II 20. Yıl Dönümünü Kutluyor HABER 29 Haziran - Gazali Çetinkaya 29 Haziran 2000'de çıkışını gerçekleştiren efsane aksiyon RPG hack and slash oyunu 20 yaşında.
Diablo 3'ün İptal Edilen Versiyonundan Ekran Görüntüleri HABER 14 Mayıs - Gazali Çetinkaya Blizzard North eski çalışanı Oscar Cuesta tarafından paylaşıldı.
Diablo 4, BlizzCon 2019'da Duyurulabilir HABER 21 Ekim - Özgür Eroğlu Bu sene düzenlenecek olan etkinlikte ise bu sefer Diablo 4 ile ilgili bir duyuru görebiliriz.
Kotaku: Diablo IV Duyurusunun BlizzCon 2018'de Yapılması Planlanıyordu, Son Anda Vazgeçildi HABER 06 Kasım - Gazali Çetinkaya Kotaku'nun kaynakları Blizzard Entertainment'ın Diablo IV duyurusunu BlizzCon 2018'de yapmayı planladığını ancak son anda çekildiğini söylüyor.
Blizzard BlizzCon'da Diablo 4 Duyurusu Yapılmayacağını İşaret Ediyor HABER 18 Ekim - Gazali Çetinkaya BlizzCon'da Diablo ile ilgili duyurular yapılacak ancak bu duyurulardan birisi Diablo 4 olmayacak gibi görünüyor.
Blizzard: "Diablo III için Cross-Platform Planımız Yok" HABER 15 Ekim - Gazali Çetinkaya Business Insider geçtiğimiz günlerde paylaştığı haberinde, Blizzard'ın Diablo III'e cross-platform desteğini getireceğini yazmıştı. Ancak Blizzard sözcüsü bu kez Dualshockers ve Eurogamer'a yaptığı aç...
Blizzard Birden Fazla Diablo Projesinin Geliştirildiğini Duyurdu HABER 08 Ağustos - Gazali Çetinkaya Blizzard Entertainment'tan topluluk yöneticisi Brandy Camel birden fazla Diablo üzerinde çalıştıklarını ve bu yılın sonlarında gösterilebileceğini duyurdu.
Blizzard Yeni Bir Diablo Projesi Üzerinde Çalışıyor HABER 05 Haziran - Gazali Çetinkaya Blizzard Entertainment, henüz duyurulmamış yeni bir Diablo projesi üzerinde çalıştıklarını doğruladı.
BlizzCon'da Diablo Duyurusu Yapılmayacak HABER 30 Eylül - Gazali Çetinkaya Blizzard Entertainment, BlizzCon 2017'de herhangi bir Diablo duyurusu olmayacağını doğruladı.
Walking Dead Oyun Tasarımcısı Blizzard'a Katıldı HABER 22 Temmuz - Gazali Çetinkaya Harrison G. Pink, Blizzard'a katılarak Diablo ekibinde kıdemli tasarımcı olarak çalışacak. Geçmişinde Telltale ve Hangar 13'te çalıştı.
BSC KÜNYESİ
Diablo 3 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
117 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA