Planetary Annihilation'ın Yeni Eklenti Paketi Titans Oyunculara Sunuldu HABER 19 Ağustos - Ömür Gencer Bu eklenti paketiyle birlikte oyun Planetary Annihilation: Titans olarak yeniden adlandırıldı.
Planetary Annihilation'a 1v1 Modu Eklendi HABER 01 Kasım - Samet Konuksal Uber Entertainment oyunculardan gelen istekleri değerlendiriyor.
Planetary Annihilation'a Offline Mod Geliyor HABER 07 Ekim - Samet Konuksal Planetary Annihilation'u yapay zekaya karşı da oynayabileceksiniz.
Planetary Annihilation, Eylül Başında Erken Erişimden Çıkıyor HABER 29 Ağustos - Tunahan Başol Erken erişimde olan oyun, bu ibareyi üzerinden atarak eylül ayının başlarında tam çıkışını yapacak.
Planetary Annihilation, Erken Erişim Sürümü Fiziksel Olarak Çıkan İlk Oyun Oldu HABER 30 Haziran - Tunahan Başol Oyunun erken erişim sürümü, perakendecilerin raflarında yer almaya başladı.
Planetary Annihilation Steam'de İndirime Girdi HABER 28 Şubat - Alper Çiftçi Uber Entertainment'ın gezegenler üzerinde geçen RTS oyunu indirimde.
RTS Severler! Planetary Annihilation'a Az Kaldı HABER 28 Mayıs - Gökhan Yılmaz Kickstarter ile 2 Milyon Dolar'dan fazla para toplayan RTS oyunu bir hafta sonra Alpha sürümü ile açılıyor.
BSC KÜNYESİ
Planetary Annihilation
+ TAKİBE
AL
11 kişi bu oyunu takip ediyor.