"Yeni Age of Empires'a Bir Bakacağım" -Bill Gates HABER 11 Mart - Gökhan Yılmaz Reddit'te kullanıcıların sorularını cevaplayan Bill Gates'e yeni Age of Empries oyunu gelecek mi sorusu yöneltildi.
Age of Empires II'nin Yeni Eklenti Paketi Bu Hafta içinde Çıkış Yapıyor HABER 03 Kasım - Ömür Gencer 1999 yılının unutulmayan RTS oyunlarından AoE II, yeni eklenti paketiyle daha da zenginleşiyor.
Age of Empires II'nin Yeni Eklenti Paketinden İlk Video Geldi HABER 24 Haziran - Ömür Gencer The African Kingdoms adlı bu eklenti paketi için yeni detaylar ve bir video paylaşıldı.
Age of Empires 2 HD'ye Yepyeni Bir Genişleme Paketi Duyuruldu! HABER 09 Nisan - Talha Aynacı Forgatten Empires modunu oyuna dahil eden hayranlar resmi genişleme paketiyle geliyor.
Age of Empires 2 HD Ek Paketi The Forgotten Çıktı HABER 08 Kasım - Alkan Adakaner The Forgotten adlı ek paket satışa çıktı + yeni ekran görüntüleri yayınlandı.
Age of Empires II HD'nin Ek Paketine Tarih Verildi HABER 26 Ekim - Samet Konuksal The Forgotten, 7 Kasım'da çıkacak.
Age of Empires II'nin HD Sürümüne Ek Paket Geliyor HABER 15 Ağustos - Samet Konuksal Forgotten Empires, Age of Empires II'nin HD sürümünde resmiyet kazanıyor.
Age of Empires 2'nin HD Sürümü Duyuruldu! HABER 07 Mart - Samet Konuksal İşte, yine o efsanevi müzik...
BSC KÜNYESİ
Age of Empires II HD
+ TAKİBE
AL
11 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA