Yeni Call of Duty oyununun adı belli oldu: Modern Warfare 3 HABER 11 Mayıs - Mehmet Tandoğan CoD Modern Warfare 3 daha önce bir DLC olarak planlanıyordu.
Call of Duty: Black Ops II Xbox One Geriye Uyumluluk Sistemine Eklendi HABER 12 Nisan - Gazali Çetinkaya Treyarch tarafından geliştirilmiş olan Call of Duty: Black Ops II Xbox One Geriye Uyumluluk sistemine eklendi.
CoD: Black Ops 2'nin Hâla 12 Milyon Aylık Oyuncusu Var HABER 03 Kasım - Samet Konuksal 3 yıllık oyun için büyük bir rakam.
Xbox One'ın Geriye Uyumluluk Sisteminin En Çok İstenileni Artık CoD: Black Ops 2 HABER 23 Temmuz - Ömür Gencer Yapılan anket sonucunda geriye uyumluluk sistemiyle Xbox One'da en çok görülmek istenilen oyun artık CoD: Black Ops 2
Black Ops Serisi Call of Duty Tarihindeki En Çok Oynanmış Seri HABER 07 Mayıs - Hakan Bozdemir Activision'dan gelen açıklamaya göre Black Ops serisini 100 milyondan fazla oyuncu oynamış
Call of Duty: Black Ops 3'ün Kapak Görseli Sızdırıldı HABER 26 Nisan - Ömür Gencer Oyuna ait ilk video paylaşılmadan oyunun kapak görseli sızdırıldı.
Call of Duty: Black Ops 3'ün Çıkış Tarihi Görüldü! HABER 24 Nisan - Ömür Gencer Sızdırılan bir görsel Call of Duty: Black Ops 3'ün çıkış tarihini ortaya çıkardı.
Call of Duty: Black Ops 3 Videosuna Deus Ex Cephesi Sessiz Kalamadı HABER 24 Nisan - Samet Konuksal Bu kadar tema benzerliği sonrasında durak Twitter oldu.
Call of Duty: Black Ops 3'ün Evrenine Ait Yeni Bir Video Paylaşıldı HABER 23 Nisan - Ömür Gencer "İnsanlığın en büyük hatası, yarattığı teknolojiyi kontrol edememesi olacak."
Call of Duty: Black Ops 3'den Yeni Bilgiler Sızdırıldı HABER 10 Nisan - Ömür Gencer Zombi modunun oyunda yer alacağı şimdiden kesinleşti.
BSC KÜNYESİ
Call of Duty: Black Ops 2 ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
148 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA