Yeni Final Fantasy 14 Ekran Görüntüleri HABER 06 Ocak - Ersin Kılıç Final Fantasy serisinin ikinci online oyunu olma özelliğini taşıyan ve bu sene sonunda PS3 ve PC için raflardaki yerini alması beklenen Final Fantasy 14'ün yeni ekran görüntüleri yayınlandı.
Final Fantasy 14'ten Yeni Görüntüler HABER 24 Aralık - Ersin Kılıç Square Enix'in E3 2009'da süpriz bir şekilde duyurusunu yaptığı yeni Online tabanlı oyunu Final Fantasy 14 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı.
Final Fantasy 14 Beta Kayıtları Başladı! HABER 17 Aralık - Samet Konuksal Square Enix'in geliştiridiği serinin 14. oyunu olan Final Fantasy XIV Online için beta başvuruları başladı.
Yeni Para Birimi "Crysta" HABER 15 Aralık - Ersin Kılıç Square Enix yaptığı açıklama ile şirket oyunlarına özel bir para birimi çıkarılacağını duyurdu. Microsoft puanı benzeri bir sistem ile oyunseverlere verilecek olan Crysta paraları ile şirkete özel içe...
FF13 İçerisinden FF14 Beta Kodu Çıkacak HABER 09 Kasım - Ersin Kılıç Geçtiğimiz E3 fuarında süpriz bir şekilde duyurusu yapılan Final Fantasy 14 için beta duyurusu yapılmıştı. Ortaya çıkan haberde ise beta kodlarının Final Fantasy 13 içerisinden çıkacağı belirtildi.
Final Fantasy 14, Yeni Ekran Görüntüleri HABER 22 Ağustos - Ersin Kılıç Devam etmekte olan Games Com fuarında oynanabilir olarak yer alması ile herkesi şaşırtan Final Fantasy 14 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı.
Final Fantasy 14 İlk Oynanış Videosu Yayınlandı HABER 19 Ağustos - Ersin Kılıç Haziran ayında gerçekleşen E3 09 fuarında duyurusu yapılan Final Fantasy 14 için ilk oynanış videosu Games Com 09 fuarında ortaya çıktı.
Final Fantasy 14, İlk Ekran Görüntüleri Yayınlandı HABER 06 Ağustos - Ersin Kılıç Oyunda bulunacak ırklar ve meslekler hakkında ilk bilgileri dün açıklamıştık. Bugün ise oyuna ait ilk ekran görüntüleri yayınlandı.
Final Fantasy XIV Yeni Bilgiler HABER 05 Ağustos - Talha Aynacı Geçtiğimiz E3 fuarında duyurusu yapılan yeni online Final Fantasy oyununa ait yeni bilgiler yayınlandı.
Final Fantasy 14, Blu-Ray Olmayabilir HABER 25 Haziran - Ersin Kılıç Şu an için kesinlik kazanmasa da SquareEnix yeni Final Fantasy oyununu indirilebilir olarak sunabilir.
BSC KÜNYESİ
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
+ TAKİBE
AL
13 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA