Wasteland 2 Director's Cut GOG'da Ücretsiz HABER 11 Aralık - Gazali Çetinkaya GOG'da Kış İndirimleri başladı. 2500'den fazla indirim var.
Wasteland 2: Director's Cut'tan Yeni Bir Tanıtım Videosu HABER 30 Eylül - Ömür Gencer Yeni içeriklerle tekrar çıkış yapacak oyunun yeni tanıtım videosu karşınızda.
Wasteland 2'nin Konsol Çıkış Tarihi Açıklandı HABER 21 Eylül - Ömür Gencer Wasteland 2: Director's Cut, Ekim ayında Türkçe dil desteğiyle birlikte çıkışnı yapacak.
Wasteland 2'ye Ekim Ayında Resmi Türkçe Dil Desteği Geliyor HABER 30 Temmuz - Ömür Gencer Wasteland 2: Director's Cut sürümüyle birlikte oyun görsel ve oynanış bakımından zenginleşirken Türkçe dil desteğine de sahip oluyor.
Wasteland 2'nin Yeni Sürümünden Bir Video HABER 23 Haziran - Ömür Gencer Görsel ve içerik olarak zenginleşen Wasteland 2: Director's Cut'tan yeni bir video paylaşıldı.
Wasteland 2 Game of the Year Sürümüyle Görsel ve İçerik Olarak Zenginleşiyor HABER 07 Mayıs - Ömür Gencer Wasteland 2: Game of the Year Edition'da bizleri daha iyi görseller, daha geniş diyalog seçenekleri ve yeni oynanış elementleri bekliyor.
Wasteland 2'nin PS4 ve Xbox One Sürümleri 1080p'de Çalışacak HABER 06 Nisan - Samet Konuksal InXile Entertainment'ın performans sorunu bulunmuyormuş.
Wasteland 2, PS4 için de Duyuruldu HABER 05 Mart - Ersin Kılıç Küllerinden doğan serinin ikinci oyunu PS4'e gelecek.
Wasteland 2'nin Gelecek Güncellemesi Oyunu Grafiksel Olarak Geliştirecek HABER 01 Mart - Ömür Gencer Yapımcı ekip yeni güncellemeyle birlikte mod yapımcılarına pek çok yeni araç vereceğini ve oyunu görsel olarak geliştireceğini belirtiyor.
Wasteland 2 için Yeni Bir Güncelleme Yayınlandı HABER 13 Şubat - Ömür Gencer Bu güncellemeyle birlikte oyunda bulunan pek çok hata ortadan kalkıyor.
Wasteland 2'nin Yapımcı Firması Yeni Bir RPG Oyunu Geliştiriyor HABER 05 Aralık - Ömür Gencer inXile Entertainment hangi oyun üzerinde çalışıyor sizce?