Lineage 2: Revolution'ın Ocak Ayı Güncellemeleri Detaylandı HABER 24 Ocak - Tunahan Safdır Geliştirici notları oyuncular ile paylaşıldı.
Lineage II'nin Yeni Ek Paketi Duyuruldu HABER 19 Ekim - Samet Konuksal NCsoft, Valiance isimli ek paketi duyurdu.
Lineage II'den Phoenix Agathion Hediyesi HABER 28 Nisan - Beril Sergün 7 günlük anahtarınızı kapın!
Lineage II'nin Oyuncu Kitlesi %800 Arttı HABER 14 Şubat - Gökhan Yılmaz Lineage II ücretsiz olduktan sonra oyuncu sayısı sekize katlanırken gelirler dört kart arttı.
Lineage 2 Açık Betası Başladı HABER 03 Aralık - Beril Sergün Hem de Türkçe dil desteğiyle!
Lineage II Bedava Yapıldı, Hediyeler Yolda HABER 01 Aralık - Beril Sergün Lineage II: Goddess of Destruction ile bedava olan Lineage II, kısa bir süreliğine herkese Bamboo Panda hediye ediyor.
Lineage II Yeni Yüzüyle Aralık'ta Geliyor HABER 23 Kasım - Samet Konuksal Lineage II'nin Türkçe destekli Avrupa sunucusu Aralık ayında açılacak.
Lineage II Yapımcıları F2P'yi Detaylandırdı HABER 01 Kasım - Beril Sergün Bedava oynanabilen MMORPG'lerin arasında yerini alacak olan Lineage II hakkında gelişmeler var.
G*Star Fuarında Duyuru Üstüne Duyuru Gelecek HABER 30 Ekim - Samet Konuksal Asya'daki en önemli MMO fuarı GStar'da NCsoft'dan yeni bir oyun duyurusu gelecek.
Lineage II'nin Avrupa Sunucuları Türkçe Olacak! HABER 30 Ekim - Samet Konuksal Lineage II'nin yeni açılacak olan Avrupa sunucularında Türkçe dil desteği de bulunuyor.
Lineage II Bedava Oluyor HABER 12 Ekim - Beril Sergün Avrupa ve Rusya için iyi haber!
BSC KÜNYESİ
Lineage II
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.