Forsaken World: Freedom Falls Yayında HABER 11 Şubat - Alkan Adakaner Freedom Falls’un en çarpıcı özelliği, geçmişteki eklentilerle gelen özellikler dahil oyunun tüm içeriğini değiştirmesi
Forsaken World, Swordsman Online ve Neverwinter için Binlerce Kod Dağıtıyoruz HABER 10 Aralık - Alkan Adakaner BSC Üyelerine özel Perfect World'un beğeni toplayan oyunları için binlerce kod dağıtıyoruz.
Forsaken World: Blood Harvest Yayınlandı HABER 22 Mayıs - Alkan Adakaner Forsaken World için hazırlanan en son eklenti paketi Forsaken World: Blood Harvest’in bugün yayınlandığı duyuruldu.
Forsaken World: Dysil's Wrath Eklentisi Yayında HABER 26 Kasım - Beril Sergün Forsaken World: Dysil's Wrath eklenti paketi yayına girdi.
Forsaken World Türkiye Artık Yayında! HABER 24 Mayıs - Beril Sergün Forsaken World artık tamamen türkçeleştirilmiş olarak yayında.
Forsaken World Evrenini Geziyoruz! HABER 29 Nisan - Beril Sergün Forsaken World'ün Türkiye sunucularının GM'i Cesurhan Uygun ile bu gizemli dünyaya bir tur düzenledik.
Forsaken World Kapalı Betası Devam Ediyor! HABER 16 Nisan - Ersin Kılıç Forsaken World Türkiye kapalı beta süreci devam ediyor!
Forsaken World Türkçe Kapalı Betası Başladı HABER 11 Nisan - Ersin Kılıç Forsaken World Türkiye Kapalı Beta haftası dün akşam itibari ile başladı!
Türkçe Forsaken World için Beta Kodu Dağıtıyoruz! HABER 08 Nisan - Ersin Kılıç Tamamen yerelleştirilen oyunun betasına girmek isteyenleri bu tarafa alalım.
Forsaken World'un Türkçe Kapalı Betası Başlıyor! HABER 05 Nisan - Levent Polater Kapalı Beta kapıları binlerce Türk oyuncuya, oyunu deneyebilmeleri için açılacak.
Forsaken World Yıl Dönümünü Kutluyor HABER 09 Mart - Burak Dort Forsaken World yıl dönümüne özel hediyeler dağıtıyor.
BSC KÜNYESİ
Forsaken World
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.