Hard Reset Redux'tan İlk Video Geldi HABER 20 Mayıs - Kaan Bolat Yine mi Remastered.
Hard Reset Redux Duyuruldu! HABER 28 Ocak - Talha Aynacı PC'ye özel FPS oyunu yenilenen görselleriyle yeni nesil konsollara da geliyor.
HR: Extended Edition'ın Ekstraları Steam'de Bedava HABER 17 Mart - Beril Sergün Gelecek olan ekstralar Steam'de bedava olacak.
"Ne Öderseniz" Paketlerine Bir Yenisi HABER 16 Mart - Gökhan Yılmaz St. Patrick's Day Bundle ile Hard Reset, Jolly Rover ve Vertex Dispenser gibi oyunlara düşük ücretlere sahip olabiliyorsunuz.
Hard Reset: Extended Edition'dan Yeni Görseller HABER 30 Ocak - Levent Polater Bu ekran görüntülerinde oyunun yeni sürümünde bulunacak yeni mekanlar gösterilmiş.
Hard Reset: Extended Edition Duyuruldu! HABER 14 Aralık - Levent Polater Daha fazla içeriğe sahip yeni sürüm Hard Reset, raflardaki yerini alacak.
Hard Reset'ten İnceleme Skorları HABER 15 Eylül - Samet Konuksal PC'ye özel olarak çıkan Hard Reset'in inceleme skorları orta düzeyde.
Hard Reset'in Demosu Yayınlandı HABER 07 Eylül - Levent Polater PC'ye özel geliştirilen Hard Reset'in demosu, PC oyuncularının beğenisine sunuldu.
Hard Reset'in Sistem Özellikleri + Yeni Görseller HABER 29 Ağustos - Levent Polater Yalnızca PC'ye geliştirilen Hard Reset'in sistem gereksinimleri ve fiyatı açıklandı.
Hard Reset'in Demosu Eylül'den Önce Çıkacak HABER 10 Ağustos - Levent Polater Yalnızca PC için yapım aşamasında olan Hard Reset için demo yayınlanacak.
PC'ye Özel Hard Reset'ten İlk Oynanış Videosu HABER 30 Temmuz - Levent Polater Konsolları es geçip yalnızca PC için geliştirilen sci-fi FPS oyunu Hard Reset'ten ilk oyun içi video karşınızda.
BSC KÜNYESİ
Hard Reset
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
POPÜLER HABERLER - BU HAFTA