Ghost Recon Online, İsmiyle Birlikte Yenilendi HABER 17 Mart - Samet Konuksal Ghost Recon Online, Ghost Recon Phantoms oldu.
Ghost Recon Online Steam'e Geliyor HABER 15 Ocak - Samet Konuksal Ubisoft, uPlay'e rağmen Steam'den vazgeçmiyor.
Ghost Recon Online'ın Wii U Sürümü Hâlâ Beklemede HABER 18 Mayıs - Alkan Adakaner Oyunun PC sürümü tamamlandıktan sonra Wii U sürümüne geçilecek.
Ghost Recon Online'ın Arctic Pack DLC'si Çıktı HABER 13 Eylül - Samet Konuksal Bir yeni harita ve 11 yeni kamuflaj, Ghost Recon Online'a eklendi.
Ghost Recon Online'ın Wii U Sürümü Askıya Alındı HABER 06 Eylül - Samet Konuksal PC sürümü çıkan Ghost Recon Online, Wii U'da beklenenden daha da geç çıkacak.
Ghost Recon Online'dan Çıkış Videosu HABER 16 Ağustos - Tunahan Başol Ubisoft tarafından geliştirilen, tatiksel TPS oyunu Ghost Recon Online'ın çıkış videosu yayımlandı.
Ghost Recon Online Açık Betaya Geçti HABER 09 Ağustos - Samet Konuksal Ghost Recon Online'ın betası herkese açıldı.
Ghost Recon: Online, Wii U'ya Hâlâ Yapılıyor mu? HABER 09 Haziran - Levent Polater E3 2012'de ne Ubisoft'un, ne de Nintendo'nun konferansında göremedik kendilerini. Acaba?
Ghost Recon Online'dan Specialist Sınfı Videosu HABER 30 Nisan - Tunahan Başol Ubisoft bu haziranda çıkartmayı düşündüğü oyunun sınıf tanıtım videolarını yayınlamaya başladı.
Tom Clancy'den Ghost Recon Online Davetiyesi! HABER 23 Nisan - Beril Sergün Tom Clancy'de Ticarete Atıldı!
Ghost Recon Online, Ubisoft İçin F2P Araştırması HABER 23 Nisan - Samet Konuksal Eğer başarılı olursa daha fazla Free to Play oyun görebiliriz.
BSC KÜNYESİ
Ghost Recon Phantoms
+ TAKİBE
AL
13 kişi bu oyunu takip ediyor.