Aethereus Brawl Busters

End of Nations

Çıkış tarihi: 1.1.1970 - 0 - Görüntülenme

      MMORPG oyunu Rift ilehatırlayacağımız Trion Worlds, bu kez aynı yaratıcı kadro tarafından hazırlanan çok iddialı bir strateji oyunu ile oyun severlerin karşısına çıkıyor. Strateji türünün sevilen yapımlarından biri olan End of NAtions, bu sefer MMORTS türü ile karşımıza çıkıyor.
 
     Aynı anda “28’e karşı 28” şeklinde 56 oyuncunun birbiriyle savaşmasına olanak tanıyan End of Nations’ta 500’ün üzerinde farklı ünite buluyor. Bu da demek oluyor ki aynı anda savaşın ortasında binlerce ünite birbiriyle çarpışabiliyor.

     End of Nations’daki oyun haritaları dünyanın farklı bölgelerinden esinlenerek hazırlanmış. Oyundaki strateji; şirket binaları, kahraman üniteler, teknolojik gelişme ve kişiselleştirme ekseninde dönüyor. Oyunun çekirdeğini oluşturan stratejik birimler, oyunla birlikte tamamen ücretsiz. Dolayısıyla End of Nations’ta tüm haritalar, tüm ırklar, tüm sınıflar ve tüm üniteler ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor.
 

PC MMORTS Trion Worlds End of Nations
VİDEOLAR
3 01:38

End of Nations: The Liberation Front Trailer 25.4.2012 - 9833 izlenme End of Nations'ın taraflarından The Liberation Front için yayınlanan video. Beril Sergün
HABERLER
Aethereus Paylaş Brawl Busters
BSC KÜNYESİ
End of Nations
+ TAKİBE
AL
5 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0