Age of Empires: Online - Announce Date Trailer Age of Conan: Rechained Video İnceleme

Faxion Video İnceleme

29 2011 Beril Sergün 75 İzlenme Sayısı: 27031 Video süresi: 04:27

Cennet mi? Cehennem mi? Siz karar verin!

HD Versiyon - Bu videonun yüksek çözünürlüklü versiyonunu izlemek için tıklayın. (42 MB)
PC mmo mmorpg true games ignition
Age of Empires: Online - Announce Date Trailer Paylaş Age of Conan: Rechained Video İnceleme
YORUMLAR
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.
BSC Misafiri - 2.7.2011 18:46:04 +1
@AnseLmo82
Benim üyeliğim yok onun için ismimle giremem.
Delikanlılığı senden öğrenecek halim yok bu 1.
İkincisi sana direk ismini belirterek eşek demedim. Ben lafı ortaya attım; üzerine alınması gerekenler alındı. Sen niye üzerine alındın da savunma moduna geçtin merak ediyorum.
Yarası olan gocunur.
"Camdan aşağı at beni in aşağı tut beni." :)
tobepeople - 2.7.2011 16:39:41 0
güzel inceleme olmuş boşa vakit kaybından bizi kurtarmış
BSC Misafiri - 2.7.2011 01:23:13 +1
Cabal Online için bir inceleme yapsanız güzel olmaz mı :)
AnseLmo82 - 1.7.2011 19:29:44 -1
şu +6 yorum alan BSC misafirine sözüm öle eşekli falan konuşacaksan delikanlı olda adınla gir misafir gibi girme başka yeri bilmem ama senin gibi konuşan misafir evime gelse başka bişeyi değil onu camdan atarım
[A]narchy - 1.7.2011 18:39:09 +3
Şu bsc misafirlerik girişlerini kaldırsanızda herkes rahat etse ?1 inceleme için triplere girdi herif
orfur - 1.7.2011 18:15:18 +1
Ben zaten annlamıştım metinin için helo kity online diyordu bunu gerek Erdinç gerek Talha gerekse Ersin abilerimizin oynıyacanı zanetmiyorum ayrıca site editörlerini birbirinini böyle koruması taktire şayan ama bazı kişilerin ortaçağdan kalmışcasına kadınlar okuma yazma öğrenemez gibi kadınlar oyun oynayamaz diye tepki vermesi oldukça üzücü hatta bu adamların elerinde meşale ile dirgen olabilir dikkat alışı artık kadınlara her sektöre giriyorlar vede girecekte gibiler şimdi altada yazıyım
Yorumlar sizi etkilemesin etkileyecekse iyi yorumlar etkilesin unutmayı lafla peynir gemisi yürümediği gibi durmazda
Guest-80E0AD28F - 1.7.2011 13:10:52 0
Oyun iğrenç ama bayan sesi duymak güzel olmuş.

Teşekkürler, güzel inceleme.
oa454 - 1.7.2011 12:42:37 0
elinize sağlık beril hanım.
bir bayanın oyun oynaması beni her zaman etkilemiştir :)
AnseLmo82 - 1.7.2011 09:44:25 -1
erdinç iyikul ve yöneticiler işin içine girdiğine göre güvenleri var demektir ilk inceleme olmasından dolayı belki heyecandan olabilir ve ayrıca talha aynacının ilk incelemeside benzerdi fakat talhada ilk inceleme olmasına rağmen duygu vardı yok diyen yalan söyler

fakat arkadaşlar berilde duygu yok ha ben olmayacak yada yapmasın demiyorum onun kararı ne bana ne de burdaki başka birine düşer bsc yönetiminin işidir

ilerleyen incelemelerde de görecek ve umarım yanıldığımı söyleyeceğim

benim orda eleştirdiğim nokta sadece masal gibi okuyo mesajlarıma dikkat ederseniz

ayrıca @n0.pRobLem mümkünse pm den bi kaç link atabilirmisin yaptığı incelemelerden izlemek istiyorumda
CloserTR - 1.7.2011 00:56:28 +2
bsc misafirleri kimdir ya? ne oldukları belirsiz boş boş ötüyolar ortada.bence tam bi gereksizsiniz.eleştirmekten çok aşşağılama yapıyorsunuz
f(x) - 1.7.2011 00:33:01 -3
DH'de bir bayan var olağanüstü bir durum beyler.
BSC Misafiri - 1.7.2011 00:23:31 0
@By_e

Erdinç Bey, siz de (istemeyerek de olsa) konuya dahil olduğunuza göre editörünüze çok güveniyorsunuz ki bana artık söz söylemek düşmez. Hepiniz fikir birliği içindesiniz. Bir önceki mesajda belirttiğim gibi umarım yanılırım. Ancak, her zaman yaptığımız gibi sizi (ilk incelemelerinizden beri) nasıl sevdik ve olumlu-olumsuz eleştriler yaptı isek bundan sonraki editörler için de aynısını yaparız, hiç merak etmeyin. Ama sevmediğim ve hoşlanmadığım bir şeyi de açıkça belirtir, (Levent Beyin (Polater) tabiri ile) acamasızca eleştiririm.

Tekrar teşekkür ederim.
Sevgiler...
BSC Misafiri - 1.7.2011 00:23:17 -1
@By_e

Erdinç Bey, siz de (istemeyerek de olsa) konuya dahil olduğunuza göre editörünüze çok güveniyorsunuz ki bana artık söz söylemek düşmez. Hepiniz fikir birliği içindesiniz. Bir önceki mesajda belirttiğim gibi umarım yanılırım. Ancak, her zaman yaptığımız gibi sizi (ilk incelemelerinizden beri) nasıl sevdik ve olumlu-olumsuz eleştriler yaptı isek bundan sonraki editörler için de aynısını yaparız, hiç merak etmeyin. Ama sevmediğim ve hoşlanmadığım bir şeyi de açıkça belirtir, (Levent Beyin (Polater) tabiri ile) acamasızca eleştiririm.

Tekrar teşekkür ederim.
Sevgiler...
BSC Misafiri - 1.7.2011 00:02:15 -1
@n0.pRobLem
Merhaba Talha Bey,

Cevap için size de teşekkür ederim. Herhalde "bazı arkadaşlar" diyerek en çok beni kastettiniz ki tam olarak öyle edemek istemesem de laf bir yerden sonra oraya geliyor, haklısınız. Açıkçası editörün eline metin tutuşturulmuş da hazırlanmış gibi bir şey düşünmesem de, BSC'nin kız sesi duyulması için bahsi geçen editöre bir ayrıcalık tanıdığını düşündüm. Yani, eğer editör bayan olmasaydı ne olurdu gibi bir soru da şimdi aklıma geldi ve size sorayım o halde; Bu durumda yine editörünüze şans verir miydiniz?

Sonuç olarak ben BSC'ye güveniyorum ve şahsı (sizin kadar) da tanımıyorum. Umarım ben yanılırım ve BSC için hayırlı olur. Hepinize teşekkür ederim.
By_e - 30.6.2011 23:41:03 +4
Merhaba arkadaşlar,

Normalde tartışmalara girmeyi sevmem ama gereksiz muhabbetlerin uzamaması için bir iki şey yazmak istiyorum.

Siteye ve dolayısıyla sizlere daha çok içerik sağlamak için yeni video editörlerini kadroya katıyoruz. Burda amaç daha fazla içerik çıkarıp, ilerde planladığımız bazı projelerin alt yapısını oluşturmak. Kadroya yeni katılan Beril'de yeni video editörlerimizden birisi. Kendisi MMORPG ve Free2Play konulardaki incelemeleri, rehberleri ve haberleriyle karşınızda olacak. Daha işin çok başında ve açıkcası inceleme şablonu konusunda da çok tecrübesiz. Fakat ben aldığım video editörlerini, her zaman ilk videolarında özgür bırakmayı tercih ediyorum. Yani ufak dokunuşlar dışında metinlerine ve sunum şablonlarına karışmayı tercih etimiyorum. Bunun amacı, zaten yeterince zor olan bir işi, en azından ilk videoda daha tanıdık bir hale getirmek. Bundan sonraki videolarında zaten bizim kendi şablonumuza yavaş yavaş Beril'i de adepte edeceğiz.

Bunun dışında Beril'in oyun oynamadığını düşünenler var. Açıkcası haksızda değiller. Ben de Beril ile tanışana kadar buna pek inanmamıştım ama gerçekten uzunca saatlerini MMORPG üzerinden harcayan sağlam bir oyun tutkunu kendisi. Zaten ilerde hazırlayacağı rehberlerden de, ne kadar sıkı bir gamer olduğunu anlayacaksınız. Benim yüzüne bakmadığım Free2Play oyunları bile saatlerce oynayabiliyor. :)

Neyse lafı daha fazla uzatmadan saadette gelecek olursak, Beril olsun, Gökhan olsun, Talha olsun ya da Ersin olsun, hepsi BSC'nin sizlere farklı içerik çıkarma çabalarının birer parçasıdır. Hiç bir zaman popülizm için iş yapmadık. İzlediğimiz yol, yaptığımız işler ortada. Bu yüzden lütfen eleştirirken, bizim en az sizler kadar oyun tutkunu kişiler olduğumuzu unutmayın. Oyun tutkunu editörler asla göstermelik iş yapmaz, onlar bizler gibi anca bölümsonucanavarları olur. :)

İyi akşamlar hepinize,

Erdinç İyikul
n0.pRobLem - 30.6.2011 23:18:10 0
Şunu da eklemek istiyorum;

Sanırım bazı arkadaşlar lafı şuraya getirmek istiyor; "Bu incelemeyi yapan kişi oyundan anlamıyor; BSC sırf kız sesi duyulsun diye Beril'in eline bir metin tutuşturmuş, okutmuş, videoyu buraya koymuş."

Biz böyle bir zihniyetle hareket etmedik; etmeyiz. Bir önceki mesajımda yazdığım gibi; Beril özellikle MMORPG türünde usta kademesine yükselmiş çok iyi bir oyuncudur. Bizzat gözlerimle gördüm, duydum, biliyorum. Önceki yaptığı işlerde sergilediği başarılardan ötürü bugün burada bizim ekibimizle aynı yolda yürüyor ve inşallah yürümeye devam edecektir.

Eğer popülerlik icin bunu yapmak isteseydik eline bir Duke Nukem metni tutuşturur ve öyle yapardık bu işi; bu oyunla değil. Umarım ne demek istediğimizi anlamışsınızdır :)

Teşekkür ederiz.

Talha AYNACI
BSC Misafiri - 30.6.2011 23:14:33 +1
@n0.pRobLem
Açıkçası o videoları görmek isterim.
n0.pRobLem - 30.6.2011 23:07:45 +1
@AnseLmo82

Beril arkadaşımızın yorumunu beğenip beğenmemek kişisel kararınızdır birşey diyemem. Kendisinin BSC'de video inceleme yapmasına da şahsen kefil olmuş birisi olarak; evet, oyun hakkındaki metin tamamiyle kendisine aittir. Herhangi bir editör değil, bizzat kendisi yazmıştır. Bunu size ispat ederim de, hatta yabancı dilde bizzat Beril'in yaptığı ve binlerce insan tarafından izlenen ve yorumlanan videolarını da gösterebilirim !!! Ancak sözüm yeter diye düşünüyorum.

@ paypay88

BSC Editörlerinin hepsi ayrı bölümü paylaşıyor. Beril hanımın haberlerini de açıp bakın lütfen. MMO-RPG bölümü kendisine ait olmakla birlikte bu videoda bunun bir parçası. Sizi ilgilendirmiyorsa; demek ki MMORPG oyunları sizi ilgilendirmiyor manasına gelir bu.
BSC Misafiri - 30.6.2011 22:35:25 0
4.Kısım
---
Konuya bir de sizin açınızdan bakmak istiyorum ki gerçekten sizler de haklısınız. Bu iş emek ve vakit isteyen bir iş ve doğal olarak mevcut kadro her işe yetişemediği için siz de yeni editörler yetiştirmeye çalışıyorsunuz. Ama lütfen yukarıda yazdığım kumaş meselesine dikkat edelim. Bu işi gerçekten yapabileceğinize inandığımız editörlere her zaman destek oluruz. Bu sitenin üyelerinin, ziyaretçilerinin bir çoğu hardcore ve hardcore olamasa da yoğun olarak oyun oynayan bir kitleden oluşuyor. Bu yüzden bizi tatmin edecek editörler bekleriz.

Cevap verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim. Umarım kendimi doğru ifade edebilmişimdir, BSC'yi karalamak en son isteyeceğim şeydir. BSC'ye ve tüm çalışanlarına saygı ve sevgilerimle...
BSC Misafiri - 30.6.2011 22:35:17 0
3.Kısım
---
Konuyu biraz daha açarsak bahsettiğimiz bu insanlar (Erdinç Bey, Ersin Bey) zaten hali hazırda oyun piyasasına hakim hardcore olarak tabir ettiğimiz oyuncular. Özellikle Erdinç Bey'in bunların dışında geçmişten gelen ve hala üstüne eklediği iyi bir bilgi dağarcığı var. Bunu iyi bir sunum ve editörlük becerileri ile birleştirince iyi işler ortaya çıkıyor. İşte bahsettiğim kumaş meselesi bu. Ben bu incelemeyi yapan editörün böyle bir kumaşa sahip olduğunu (ister genetik, ister altyapı olarak düşünün) düşünmüyorum. Tabi ki bu benim şahsi fikrim ve editörü kırmayalım diye bunları söylememeyi, es geçmeyi doğru bulmuyorum. "AnseLmo82" arkadaşımın da söylediği gibi hissettiklerimi yazıyorum. Ve bunun (editör için kırıcı olabilir ama) BSC adına olumlu bir şey olduğunu düşünüyorum.
BSC Misafiri - 30.6.2011 22:35:10 0
2.Kısım
---
Son yazdığınız paragrafa ithafen;
Tabi ki bu iş çok emek isteyen bir uğraş ve deneyim de bir o kadar önemli. Ancak eskilerin değimiyle kumaş da çok önemli. Erdinç Beyi, Ersin Beyi henüz BSC kurulmadan önce DH'den beri takip ediyorum. İlk incelemerini de biliyorum. Doğal olarak ilk hallerinden bu yana gelişmeler, iyileşmeler var. Ben de sizden o incelemelerle karşılaştırarak bu incelemeyi izlemenizi tavsiye ediyorum. Bahsettiğim kumaş farkını anlayacağınızı umuyorum.
BSC Misafiri - 30.6.2011 22:35:02 0
Mesaj bir kere de gelmediği için kısım kısım gönderiyorum.

1.Kısım
---
@LPTRASH
Levent Bey Merhaba,

Öncelikle eleştirilerimizi dikkate alıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim. BSC(DH) ve video inceleme yapan siteler hakkındaki görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum. Herhalde BSC'nin bu konudaki kalitesine söz edecek yoktur, bizlere sunduğunuz bu güzel hizmet içinse bir kez daha teşekkür ederim. Lakin, incelemeyi yapan editör hakkındaki görüşlerimin tamamen arkasındayım. Bu eleştrileri karalama amaçlı değil, BSC'nin varolan kalitesini kaybetme korkusundan yazdım. Eğer yazdığım mesajlarda karalama unsuru bulduğunuz bir bölüm, nokta varsa lütfen belirtin.
BSC Misafiri - 30.6.2011 22:31:26 0
@LPTRASH
Levent Bey Merhaba,

Öncelikle eleştirilerimizi dikkate alıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim. BSC(DH) ve video inceleme yapan siteler hakkındaki görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum. Herhalde BSC'nin bu konudaki kalitesine söz edecek yoktur, bizlere sunduğunuz bu güzel hizmet içinse bir kez daha teşekkür ederim. Lakin, incelemeyi yapan editör hakkındaki görüşlerimin tamamen arkasındayım. Bu eleştrileri karalama amaçlı değil, BSC'nin varolan kalitesini kaybetme korkusundan yazdım. Eğer yazdığım mesajlarda karalama unsuru bulduğunuz bir bölüm, nokta varsa lütfen belirtin.

Son yazdığınız paragrafa ithafen;
Tabi ki bu iş çok emek isteyen bir uğraş ve deneyim de bir o kadar önemli. Ancak eskilerin değimiyle kumaş da çok önemli. Erdinç Beyi, Ersin Beyi henüz BSC kurulmadan önce DH'den beri takip ediyorum. İlk incelemerini de biliyorum. Doğal olarak ilk hallerinden bu yana gelişmeler, iyileşmeler var. Ben de sizden o incelemelerle karşılaştırarak bu incelemeyi izlemeni
BSC Misafiri - 30.6.2011 22:25:04 0
@LPTRASH
Levent Bey Merhaba,

Öncelikle eleştirilerimizi dikkate alıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim. BSC(DH) ve video inceleme yapan siteler hakkındaki görüşlerinize sonuna kadar katılıyorum. Herhalde BSC'nin bu konudaki kalitesine söz edecek yoktur, bizlere sunduğunuz bu güzel hizmet içinse bir kez daha teşekkür ederim. Lakin, incelemeyi yapan editör hakkındaki görüşlerimin tamamen arkasındayım. Bu eleştrileri karalama amaçlı değil, BSC'nin varolan kalitesini kaybetme korkusundan yazdım. Eğer yazdığım mesajlarda karalama unsuru bulduğunuz bir bölüm, nokta varsa lütfen belirtin.

Son yazdığınız paragrafa ithafen;
Tabi ki bu iş çok emek isteyen bir uğraş ve deneyim de bir o kadar önemli. Ancak eskilerin değimiyle kumaş da çok önemli. Erdinç Beyi, Ersin Beyi henüz BSC kurulmadan önce DH'den beri takip ediyorum. İlk incelemerini de biliyorum. Doğal olarak ilk hallerinden bu yana gelişmeler, iyileşmeler var. Ben de sizden o incelemelerle karşılaştırarak bu incelemey
BSC Misafiri - 30.6.2011 21:46:38 +4
Şu son 1 aydır inceleme yapan kişileri küçük düşürmek modamı oldu çok merak ediyorum. Her video incelemede inceleme yapan kişiyi rencide edecek yorumlarda bulunan antenler var. Editörler size "bu incelemeye izlemezseniz ölürüz biteriz nolur izleyin" diye yalvarmıyorlar. İşine gelen izler, işine gelmeyen izlemez. Siz misafirliğe gittiğinizde size sunulan bir yiyeceği beğenmediğiniz zaman camdan aşağı falan atıyosunuzdur tahminimce. Kimsenin sizin gibi görgüsüzlere ihtiyacı yok. Siz yorum atmadınız diye BSC kapanmayacak veya incelemeler durmayacak ! Eleştirininde bir sınırı vardır. Eşekliğin lüzumu yok. Şunuda ekliyim Metin2 ortaokullu oyunu diyen bi arkadaş çıkmış. Alesta serverında kurduğum arkadaş ortamı kadar hiçbiyerde bu kadar iyi bir ortam kuramadım. Ve bu ortamda 23 yaşından küçük kimse yoktu. Oyunda ne kadar yüksek kademeye çıkarsanız yaş ortalaması o kadar yükseliyor. Alesta Serverındaki yaşlı kurtlar tanır beni :) O GanFiG zamanı neydi be. Eski zamanları özledim :(

Saygılar
LeVO - 30.6.2011 21:28:38 +3
- Merhaba arkadaşlar,

Bazı okuyucularımız çok acımasız eleştirilerde bulunmuş. Biz editörlere eleştiri yapmanızı anlayışla karşılıyoruz, hatta daha ötesinde eleştirilere ihtiyacımız var. Çünkü bu eleştiriler neticesinde kendi hatalarımızı görüyor ve bunları düzeltip kendimizi geliştiriyoruz. Ancak kimi zaman alakasız, sırf karalama amaçlı yorumlarla karşılaşıyoruz. Beril'in ilk video incelemesinde de bu tarz yorumlar görünce çok üzüldüm açıkcası. İlk video incelemesi olmasına rağmen gerek ses tonu, anlatımı ve diksiyonu yönüyle harika bir iş çıkardığını düşünüyorum.

Arkadaşlar, Türkiye'de BSC dışında sayılı site video inceleme yapıyor ve takdir edersiniz ki bu kategoriye BSC yön veriyor ve ciddi bir gelişime ihtiyacı var. Gerçekten video inceleme ve bu gibi video içerikleri gerçekleştirmek bazı arkadaşların da dediği gibi anne karnından çıkarcasına öğrenilmiyor. Her şeyden önce emek, zaman, deneyim isteyen bir uğraş. Beril kendini çok daha ileriye taşıyacaktır, ancak her şeyden önce ona ve diğer video inceleme ile uğraşan yeni arkadaşlarımıza zaman tanımanız ve yapıcı eleştiride bulunmanız gerekiyor.

Bu işin zamanla ve deneyimle geliştiğini göstermek adına bir örnek vermem gerekirse. Erdinç veya Ersin'in ilk video incelemeleriyle son 1 senedeki video incelemelerini karşılaştırmanızı istemem olacaktır. Kendilerini zamanla ne kadar profesyonelleştirdiklerini daha iyi anlayacak ve belki bana hak vereceksinizdir.

Buyrunuz efendim

Tarih 18 Mart 2009 - Metal Gear Solid 4 Video inceleme (Erdinç İyikul) -> http://bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-Metal_Gear_Solid_4-16.htm

Tarih 14 Haziran 2011 - inFamous 2 Video İnceleme (Erdinç İyikul) -> http://bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-inFamous_2_Video_inceleme-2452.htm


Teşekkürler - Levent
Sodalayn - 30.6.2011 21:20:15 -1
İnceleme için tesekkurler
orfur - 30.6.2011 21:13:02 +1
Bazı arkadaşlar diyor ki kalitesizmiş bende diyorumki siz ananızın karnından oyun incelemesi yaprakmı çıktınız
Conquistador - 30.6.2011 20:49:26 -1
Güzel bir bayan sesi duymak hoş oldu. Ayrıca anlatım ve Türkçe'de gayet güzel. Başarılarınızın devamını dilerim. Yeni Video İncelemelerinizi bekliyoruz.
Oyuna gelince; vasatın üstüne çıkamamış, uğraşılmamış bi oyun. Denemeye bile değmez hatta. Keşke ilk Video İncelemenizi bu oyunla yapmasaydınız.
Buck Fuddy - 30.6.2011 20:45:18 0
Metin2 oynarım daha iyi :/
Quirah - 30.6.2011 20:28:34 0
alıntı:

Orijinalden alıntı: AnseLmo82

@OBLIVION007 kimseyi kırdığım geçirdiğim yok sadece incelemeyi izlerken ne hissettiysem onu yazdım

eline bişey geçmiyor kısmına gelince kimse bu işi babasının hayrına yapmıyor bu işten para kazanıyor ha bu parayı benmi ödüyorum hayır ama ben sen biz gibi kullanıcıların sitenin populerliğini arttırmamız sayesinde bu para kazanılıyor

beğenmedim arkadaşım beğenmememin nedeninide açıkladım

ve ekledim ilk olduğu için olabilir diye

masal okur gibi yorum yapılmaz o zaman o yorum olmaz resmen okuyo ordan ve üstelik iddia ediyorum okuduğunu kendiside yazmadı aksini ispat eden varsa buyursun özür dilemeye ve ne gerekiyorsa yapmaya hazırım
zaten BSC de farkında olduğu için beş para etmez bi oyun yorumlatmışlar gene aksini iddia edebilen varsa buyursun

Biraz sakin olsanız? Zorla beğeneceksiniz diye birşey yok iyi güzel fakat karşınızdakinin insan olduğunu unutmayın. Ki, bu yaptığınız eleştiri, incelemeyi yapan kişinin ilk videosuna yönelik.
En azından bu tip, bu işi yapan kişiyi kıracak yorumlarınızı ulu orta değil de [email protected] adresinden yapmayı deneyin..
Opricnik - 30.6.2011 20:26:39 0
Milyon tane oyuna yazılı inceleme yaparken
2.5 puanlık bir oyuna video inceleme yapmanın manası neydi?

erdinç abi askerde olan oyunlara inceleme yapılmadı zamanında forza 3 tekken 6'ya yazılı inceleme yapıldı güya shogun 2 'ye inceleme gelecekti
BSC Misafiri - 30.6.2011 20:22:56 -1
@AnseLmo82
Arkadaşa ben cevap verecektim ki hiç gerek kalmamış. Ağzına sağlık arkadaşım...

Tekrar edeyim de belki BSC yönetimi sesimi duyar. Böyle incelemeler, bir Donanım Haber hizmeti olan BSC'ye hiç yakışmıyor. Lütfen biraz daha seçici davranın editör seçiminde. Bir tane daha fazladan inceleme yapmak prestijinizi kaybetmeye değmez. BSC'nin bizi alıştırdığı ADAM gibi incelemeler görmek dileğiyle...
AnseLmo82 - 30.6.2011 19:52:36 -2
@OBLIVION007 kimseyi kırdığım geçirdiğim yok sadece incelemeyi izlerken ne hissettiysem onu yazdım

eline bişey geçmiyor kısmına gelince kimse bu işi babasının hayrına yapmıyor bu işten para kazanıyor ha bu parayı benmi ödüyorum hayır ama ben sen biz gibi kullanıcıların sitenin populerliğini arttırmamız sayesinde bu para kazanılıyor

beğenmedim arkadaşım beğenmememin nedeninide açıkladım

ve ekledim ilk olduğu için olabilir diye

masal okur gibi yorum yapılmaz o zaman o yorum olmaz resmen okuyo ordan ve üstelik iddia ediyorum okuduğunu kendiside yazmadı aksini ispat eden varsa buyursun özür dilemeye ve ne gerekiyorsa yapmaya hazırım
zaten BSC de farkında olduğu için beş para etmez bi oyun yorumlatmışlar gene aksini iddia edebilen varsa buyursun
balcs - 30.6.2011 19:29:20 0
ahamada,Jessica Chobot IGN'de videolu oyun incelemesi değil daily fixlerde sunum yapıyor diye biliyorum.
BSC Misafiri - 30.6.2011 19:17:54 0
Oyunun durumu belli, önceki mesajlarda da üstünde durulmuş. Bu yüzden oyunun kalitesi hakkında yorum yapmayacağım zaten bu mesajımın amacı da bu değil.

Video inceleme, BSC üzerinden izlediğim en kötü incelemelerden biriydi. Videoyu izlerken aklıma sık sık eleştirilen NTV bayan spikerleri geldi. Anlatımın donukluğundan bahsedenler olmuş, bu yüzden bunun da üstünde durmayacağım. Ama şunu söyleyebilirim ki sunum gerçekten berbattı. İlk defa inceleme yapan biri için bu biraz görmezden gelinebilir.

Bunun dışında, editör oyunu gerçekten oynadı mı ya da oynadıysa bu incelemyi o mu hazırladı gerçekten merak ediyorum. Böyle berbat incelemelerin BSC'ye hiç yakışmadığını, yapılmazsa daha BSC için hayırlı olacağını belitmek istiyorum.

Beril Hanım'ın bir daha sunum ya da inceleme yapmaması dileğiyle...

@AnseLmo82
Söylediklerine aynen katılıyorum. Bunun kırıcı olmakla da bir ilgisi yok. İyi bulmadığımız şeyleri söyleyelim ki BSC editör seçiminde daha dikkatli davransın.
CloserTR - 30.6.2011 18:44:09 0
@AnseLmo82

resmen kırıp parçalamışsın bide amacım kırıcı olmak değil diyorsun.sonuçta sizin için incelemiş ve elinede bişey geçmiyor.ilk incelemesi sonuçta hatalar olması normal.
AnseLmo82 - 30.6.2011 16:26:42 -3
sürekli oyun oynayan birinin orda biraz kendi yorumunu katması gerekmezmiydi beril ama eski türk filmleri gibi kağıttan okuduğun ve okuduğunu anlamayarak vurgu katmaya çalıştığın belliydi
çaban takdire değer yalnız masal okur gibi olmamalı duygu yok anlatımda
belki ilk oyun anlatımı olmasından dolayıdır fakat ben hala bir bayanın 8-9 yaşından beri oyun oynaması ihtimalini değerlendiremiyorum yılda bir oyun oynamaklada olmuyor veya ne bilim yılda bi kaç defa
bu anlatıma bakınca hele hiç olmadığını görüyorum

amacım kırıcı olmak değil benim kendi görüşlerim ve yorumumdur
BSC Misafiri - 30.6.2011 15:43:02 0
içim karardı izlerken
darkest earth - 30.6.2011 12:27:14 0
alıntı:

Orijinalden alıntı: maelstromb

Yorumlarınız ve yapıcı eleştirileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar, bir daha ki incelemede mutlaka dikkate alacağım bunları.

@orfur MMO genel alanım, hayatım boyunca RPG oynadım sayılır :P O yüzden iyi olduğum alanda devam etmek isterim, muhtemelen MMO inceleyeceğim diyelim ^^

@AnseLmo82 Şimdi şöyle bir şey var, ben böyle bir siteye hiç oyun oynamamış biri olarak adımımı bile atamazdım, Atari'yi saymazsam 8-9 yaşından beri oyun oynuyorum ben. Diablo da ilk oyunumdur. FRESH MEAT! (Banzai Bug vardı, onu utancımdan saymıyorum :c)

/Beril Sergün


Diğer Oyunlar bölümüne çağıralım o zaman sizi.
berylvenus - 30.6.2011 12:18:25 +2
Yorumlarınız ve yapıcı eleştirileriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar, bir daha ki incelemede mutlaka dikkate alacağım bunları.

@orfur MMO genel alanım, hayatım boyunca RPG oynadım sayılır :P O yüzden iyi olduğum alanda devam etmek isterim, muhtemelen MMO inceleyeceğim diyelim ^^

@AnseLmo82 Şimdi şöyle bir şey var, ben böyle bir siteye hiç oyun oynamamış biri olarak adımımı bile atamazdım, Atari'yi saymazsam 8-9 yaşından beri oyun oynuyorum ben. Diablo da ilk oyunumdur. FRESH MEAT! (Banzai Bug vardı, onu utancımdan saymıyorum :c)

/Beril Sergün
MoYk - 30.6.2011 11:31:23 0
Bir bayanın incelemesi güzel ama bu oyun hiç yakışmamış daha iyi bi oyun olsaydı keşke zaten oyun yüzünden incelemenin 20 sn. sonrasını izlemedim.
GodPan - 30.6.2011 10:59:01 0
Yorumlara bakıyorumda,oyun için yapılan yorum 2 3 tane diğerleri boş muhabbet.Yok seslendiren bayanmış,yok bilmem ne.
AnseLmo82 - 30.6.2011 10:56:47 -1
bayan görünce çok şaşırdınız doğru bende ama uymamış arkadaşlar
beril roman okur gibi okuyo resmen his yok orda ve kesinlikle garanti veririm hiç oyunda oynamamıştır
vurguları bi hikaye bi masal anlatmak için çok uygun belki ama oyun anlatmak için çok yanlış olmuş
masal gibi geldi uykum geldi ya
Kangar Culeyşıns - 30.6.2011 06:38:51 0
erdinç iyikul yokken en ünlü oyunlara bile video inceleme yapılmazken artık her oyuna video inceleme yapılıyor
hakanceken - 30.6.2011 01:38:49 +1
En sevmediğim türü incelemişsiniz ama video baymadı valla helal :)
Mecnun Ç. - 30.6.2011 00:53:30 0
İndirdim, birkaç görev yaptım, sildim.
Mext - 30.6.2011 00:43:57 0
Bu oyuna 4,5dk lık inceleme için bile sabredebilmek başarıdır .
luissera - 30.6.2011 00:31:38 0
Ya beril hanım artık incelemelerin seslendirmelerini siz üstlenin incelemede bir bayan sesi duymak çok hoş oyun fos olsa bile izledim
ilk incelemenize berbat bi oyunla başlamışsınız sizden daha iddalı oyunları incelemenizi isterim gerçi bu ara yok ama :D
BSC Misafiri - 30.6.2011 00:30:43 0
git gide artıyo bu video inceleme yapanlar :)
BSC Misafiri - 30.6.2011 00:22:20 0
bir bayan sesi hoş olmuş doğrusu .
tebrikler ilk inceleme için gayet olumlu
orfur - 30.6.2011 00:05:33 0
Birşeyin kötü yanlarını esprili anlatmak her zaman kolay ve zevklidir bu yüzden dalga geçmek diye birşey var bağyan editör hayırlı olsun tüm bsc ailesine
ahamada - 29.6.2011 23:53:56 0
alıntı:

Ne IGN'de ne de Gamespot veya Gametrailers'da bir bayanın inceleme daha doğrusu video inceleme yaptığını görmüştüm.Bu benim için bir ilk oldu.Ve incelemenin oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim bu işe yeni başlayan birine göre.


Jessica Chobot ???

editörün ilk video incelemesi berbat bir oyun ile başlamış :)
balcs - 29.6.2011 23:37:04 0
Ne IGN'de ne de Gamespot veya Gametrailers'da bir bayanın inceleme daha doğrusu video inceleme yaptığını görmüştüm.Bu benim için bir ilk oldu.Ve incelemenin oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim bu işe yeni başlayan birine göre.
orfur - 29.6.2011 23:33:37 0
Hiç mi oynamadın git şunla konuş git bunla konuş tarzı bir oyun bu oyunları oynıyarak call of gta ac ve marionun değerini anlıyorum arada sırada dandik oyun oynamak lazım
_Max_ - 29.6.2011 23:27:22 -1
alıntı:

Orijinalden alıntı: orfur

Metin 2 nin oyun incelemesini bekliyoruz bu arada hep mi mmmrpg inceliyeceksin ablacığım yoksa deneme mahiyetinde mi eğer öyleyse Metin 2 nin incelemedi mutlaka olmalı oyunu hiç sevmemem rağmen babasınıda sevmesdim zaten müzikleri güzel gene konu dışına çıktım inceleme çok güzel olmuş ses sıkmıyor ama vurguların yerlerin hafif kaymış onu da acemiliğe veriyoruz bscde kadın sesi duymak bilgisayar piyasaında kadınlarında oldunu hatırlatmak lazım

Metin 2'de incelenecek birşey yok ki. Kardeşim oynuyordu bir bakıyım dedim o ne öyle ne biçim oyun bu dedim.
orfur - 29.6.2011 23:11:50 0
Metin 2 nin oyun incelemesini bekliyoruz bu arada hep mi mmmrpg inceliyeceksin ablacığım yoksa deneme mahiyetinde mi eğer öyleyse Metin 2 nin incelemedi mutlaka olmalı oyunu hiç sevmemem rağmen babasınıda sevmesdim zaten müzikleri güzel gene konu dışına çıktım inceleme çok güzel olmuş ses sıkmıyor ama vurguların yerlerin hafif kaymış onu da acemiliğe veriyoruz bscde kadın sesi duymak bilgisayar piyasaında kadınlarında oldunu hatırlatmak lazım
freshmind - 29.6.2011 22:49:48 +2
Gerçektende bir video incelemede bayan sesi duymak oldukça hoş.. Bu arada diksiyonu ve seslendirmeyi çok başarılı buldum.. Oyun kötü ona diyecek birşey yokta inceleme güzel olmuş.. Devamını bekliyoruz :) ..
mrblack01414 - 29.6.2011 22:39:34 0
Bayan sesi gerçekten çok güzel olmuş ve cuk oturmuş devamını bekliyorum :)
Muhibbi- - 29.6.2011 22:32:59 0
Metin 2 gibi bi oyun ortaokullular yaşadı
n0.pRobLem - 29.6.2011 22:28:30 0
@BSC Misafiri

Oyun Dünyasında Bu Ay (Temmuz 2011) videomuz zamanında sizlerle olacak. Ancak bu ay öyle heyecan verici bir oyun yok, benden söylemesi :)))

İlginize teşekkür ederiz...

Talha AYNACI
darkest earth - 29.6.2011 22:16:09 0
İnceleme yaparken çok sıkılmış olacak sesinde bile bir baygınlık var.
BSC Misafiri - 29.6.2011 22:10:22 +1
Video incelemelerdeki kişi sayısı 4 oldu.Süperde oldu.Bol bol video inceleme bekliyoruz.Alice ve Fear incelemelerinide en yakında çıkartmanız dileğiyle.
Ha bu arada,Talha Aynacı her ay başında hazırladığı video ya ne oldu ?!?
BSC Misafiri - 29.6.2011 22:10:14 0
Bu oyuna 4dk 27 sn lik inceleme süresi bile fazla.
_Max_ - 29.6.2011 22:00:41 0
alıntı:

Orijinalden alıntı: ilyasburak

incelemeyi erdinç abi yapsa bu kadar teşekkür mesajı gelmezdi.kıymetimizi bil Beril Sergün.Bu arada inceleme için teşekkürler:) • Ya bayan diye.
 • Yada ilk incelemesi olduğu için böyle.

Bence 1. ihtimal daha fazla.

Şashen ben incelemeyi pek beğenmedim daha iyi olabilirdi.Yinde de idare eder.
Lordinarius - 29.6.2011 21:46:19 0
inceleme 100 üzerinden olsaydı puanlar yine değişmezdi kanımca. Bayan sesi duyunca Amnesia ürpertisi oluştu bi an .

İnceleme için teşekkürler
Guest-35D1D8426 - 29.6.2011 21:42:53 0
Konu biraz kısa olmuş.
BSC Misafiri - 29.6.2011 21:42:03 0
2.5 puan süper yarın gider alırım
BSC Misafiri - 29.6.2011 21:41:57 0
Enee BSC'de bayan editör varmış :D
Sesi duyunca bi acayip oldum ama güzel olmuş iyidir arada böyle değişiklik.
Bu arada oyunda, cennet olan yerde sanırsam çevre çok güzel görünüyor parlaklık ve renkler olarak. Geri kalanı tırt :D Metin2'den bile kötü. :D

Ghost Knight
ilyasburak - 29.6.2011 21:39:46 0
incelemeyi erdinç abi yapsa bu kadar teşekkür mesajı gelmezdi.kıymetimizi bil Beril Sergün.Bu arada inceleme için teşekkürler:)
T-MAC*1 - 29.6.2011 21:33:22 0
İkilemde kaldım indirsem mi indirmesem mi diye,cennet cehennem konusu bi değişiktir diye düşündüm ama tırtmış buda :\\
bloodTime - 29.6.2011 21:29:48 +5
İnceleme için teşekkürler Beril Sergün.

GOTY olur bu oyun :D
By_O - 29.6.2011 21:27:25 0
Oyun tırt bişe :D İlk incelemesine göre gayet güzel bir inceleme olmuş. Tebrikler Beril Sergün.
aspirin99 - 29.6.2011 21:20:07 0
Güzel inceleme olmuş oyun gerçekten berbat fakat Beril Sergün'ün sesi Oyun incelemsi ne 'cuk' die oturmuş gayet güzel bir sunum olmuş
mezka - 29.6.2011 21:17:57 +11
incelemede bayan sesi duymak güzel olmuş ellerinize sağlık ama oyun berbat :D
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

BSC KÜNYESİ
Faxion
URL
EMBED
SON BSC VİDEOLARI
World of Tanks'ta Dev Savaşları Deniyoruz 7 Ekim 2017 - 32513 izlenme
Gökhan Yılmaz
World of Tanks'in 9.20 güncellemesi ile eklenen Büyük Savaş oyun modunda 30'a 30 kişilik tanklarla d