Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

MSI'da Bu Hafta - Perception

18 Haziran 2017 Gökhan Yılmaz 1 İzlenme Sayısı: 16056 Video süresi: oynuYORUM
Video otomatik başlamasın
URL
Embed
YouTube Kanalımıza Abone Olun

Görme engelli zeki bir kadını kontrol ettiğimiz gerilim korku oyunu ilginç bir mekanik ile farklı bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Perception korku irrational games pc kickstarter bağımsız indie
BSC Röportaj: Mount & Blade 2'yi Oynadık ve Konuştuk Video Haber - Atari Konsol Çıkartıyor

MonitörKertenkelesi

18.6.2017 15:53:22

0
Hazır buradayken ben de şu yorumu yapayım da içimde kalmasın. MSI veya Monster fark etmez, bu tür yerli bilgisayar oyun masa veya diz üstü bilgisayar üreticilerini her zaman destekliyorum. Bu yüzden de eleştirilerim de önemli. Fiyatları ve performansları çok iyi bile olsa niye bazı insanlar bu cihazları almıyor hala diyorlarsa size söyleyeyim benim iki nedenim var. Birincisi bir Türk olarak hiç bir Türk firması bana Türkçe F klavye bilgisayar sunmuyor. Ben üzerinde ışıkları yanan bu caanım klavyeleri kullanma hakkına sahip değilim çünkü Türküm ve Türkçe F klavye kullanıyorum. Ve bu yüzden de kullanacak isem üzerine sticker yapıştırıp F yapmak zorundayım. Buna belki de devlet el atıp her bilgisayar üreticisinin en müşteri taebine göre F klavye sunma zorunluluğu olmalı. Bu bir zorunluluk olmalı. Müşteri ben F istiyorum diyor ise o bilgisayar firması F klavyeni modelini müşteriye getirmek zorunda olmalı. Peki bunu geçelim. İkinci husus ise kauçuk mudur nedir bilgisayarlarında o yüzey var ise cihazı almam. O kauçuk veya yumuşak plastik lateks yüzey kolaylıkla kirlenen, el izi bırakan ve çiziklerde hemen zedenelip yıllarca çıkmayan bir malzemedir ve asla evime sokmam. Bunu Monster ile MSI biliyorlar herhalde ki modellerinin %99'unda bu kauçuk veya lateks malzemeden yapmaya özen gösteriyorlar. Kendilerine başarılar diliyorum yolları açık olsun.
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Perception 0/10 0 oy
KÜNYE
Perception
+ TAKİBE
AL
7 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız