Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

2si1 "Buz gibi" Teknoloji ve Oyun Programı

17 Aralık 2016 Gökhan Yılmaz 420 İzlenme Sayısı: 7096 Video süresi: 02:12:12 1e1
Video otomatik başlamasın
URL
Embed
YouTube Kanalımıza Abone Olun

2si1 her Cuma olduğu gibi bugün de son 1 haftanın Teknoloji ve Oyun içeriklerini ekranlarınıza taşıyor. Ülkemizden ve dünyadan öne çıkan başlıklar sizlerle. İyi seyirler.

BSC bolumsonucanavari Bolum Sonu Canavarı PC PS3 xbox 360 DS PSP Wii IPhone PS4 2si1
Canavar Hareketler - Bölüm 117 İlk İzlenim: Steep
Yorumlar yeniden eskiye doğru listelenmektedir. Sıralamayı değiştirmek için sağdaki menüyü kullanabilirsiniz.

DH Misafiri

20.12.2016 15:35:49

0
Beklemedeydik abii şükürr

malifural

19.12.2016 18:58:28

0
yerli arabaneden şart ; güzel bir video olmuş izleyin https://www.youtube.com/watch?v=lysuA5aXlvw

KIZILBEY

18.12.2016 21:10:24

0
AMD Ryzen işlemcilerin'deki iddiaları AMD RX ekran kartları gibi olmaz inşallah ta İntelin tekelinden kurtuluruz.

CaSsErDoDo

18.12.2016 19:29:51

0
Mesut bey bence AMD 1000 dolarlık performansı 300 dolara vermez. Adamların para kazanması lazım ve madem 1000 dolar vermeye hazır adam var derler ve 900 civarı bir fiyatlandırma yaparlar.

Dark Poison

18.12.2016 13:22:33

+3
Mesut Bey Crytek'e sallamış ama Crytek zamanını aşan bir firma olduğu ve büyüme noktasında sağlam adım atamadıkları için başarısız oldu.Crysis1'in youtubeda modlanmış grafiklerine bakın,bugün bile çoğu oyunun ötesinde görseller sunuyor ki o oyun çıkalı 10 yıl oldu.Ubisoft şutladı demiş ama adamlar farcry ismini satın alarak gönderdi cryteki.Bunlardan birşey olmaz diye değil.İlk Farcry aksiyon fps türünde HL1'den sonra çıkmış en sağlam yapay zekalardan birini ve içeriği sunmuştu.Fps türüne açık bir harita ekleyerek,serbestlik kavramını da sokan oyundu.O dönem inclemeleri net hatırlıyorum,çoğu otorite Farcry'ı HL1'den sonra çıkmış en iyi fps ilan etmişti ki hak eden bir oyundu. Farcry'dan sonra crysisi çıkarttılar ki,o seride kendi içinde çok güzel oyunlardı.Crysis 1,2,3 deki senaryo,serbestlik,exo kullanım keyfi vs çoğu sabun köpüğü milletin ayılıp bayıldığı son dönem CoD ve Bf oyunlara bin basardı.Crysis'in multiside çok keyifliydi.Ama 50 senedir aynı şeyleri oynamaktan sıkılmayan oyuncu kesimi her yeni oyunda olduğu gibi crysisin de multisine şans vermedi ve kısa sürede multi kısmı öldü gitti.Bugün Titanfall ve yeni dönem exo suitli codların multisinin temelini atan oyunlar crysis serisiydi.

k-s-r-g

18.12.2016 06:55:12

+9
Anliyorum, sitenin sahibi yandas birisi. Ters bisey konusamazsiniz. Ama Mesut Bey, yapmayin Allah askina batili ulkeler, dis mihraklar edebiyatini, siz yapmayin. Yolsuzluk yaptigi dusunulen bakanlarin yuce divana gitmesini, yargilanmasini bizim meclisimiz onaylamadi. Batili gucler falan degildi bunu engelleyen, bizim milletvekillerimizdi. Bati super, kusurusuz demiyorum. Ama ulkemizin sunu anlamamiz lazim: ne yapiyorsak kendimize yapiyoruz. Biraz sorumluluk almaktan zarar gelmez. "Biz de cok ahlakli insanlar degiliz batiya kiyasla" demekten zarar gelmez.

buraxus

18.12.2016 01:30:34

+4
quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL Ülkecek çok eksiğimiz var ancak çok konuşuyoruz ve hiç bir şey yapmıyoruz . Paso eleştirelim biz ondan sonra oturalım . Birileri bir şey yapınca da beğenmeyelim . Beğenmeyen kişilere de sen yaptın mı konuşuyorsun gibi tersleyici şeyler söyleyelim . Bizim ülkenin yerinde başka bir ülke olsaydı 50 kere parçalanmıştı , batmıştı . Her tarafımızı terör örgütleri sarmış içten ve dıştan . Ekonomik olarak kıskaça alınmışız kaçış alanımız yok . Doğal olarak ülken ekonomisinin büyük bir kesimi terörle mücadeleye gidiyor . Kalanlanıylada diğer ülkelerin yaptığı şeyleri yapmaya çalışıyoruz . İsviçre de adalar video yayımlamışlar , insanların hayatını tehlikeye atacak şeyler diyerek . Su içmeden fazla yürüyüş yapmayın , aç kalıp şekerinizin düşmesine neden olmayın gibi çoğu kişinin gırgıra alacağı şeylerle uğraşıyorlar . Terörden kurtulsak Türkiye çağ atlar Avrupa ülkeleri gibi bir ülke haline geliriz . Bunu da çok iyi biliyorlar . Ellerinden geldiğince oyalıyorlar bizleri . 40 yıldır terörle mücadele ediyoruz dile kolay . Harcadığımız parayla 2 tane Türkiye daha kurardık öyle söyleyeyim . Onun için her şeyde Türkiyeye laf söylemeyi kesin artık etrafınıza bir bakın bu coğrafyada ayakta duran güçlü bir tek biz varız .
Altına imza aga ellerine sağlık , bu foruma lazımdı böyle destan...

gamesteacher

18.12.2016 00:37:47

0
quote:

Orijinalden alıntı: pastadanadam Crysis 1: "Sadece grafik oyunu bu ne böyle hiç bir bilgisayarda çalışmıyor" Crysis 2: "Grafikler gelişmemiş konsol için yapılmış bu PC'leri zorlamıyor" Ryse: "Sadece grafik oyunu teknoloji demosu" Hay ben sizin yapacağınız eleştiriyi dinleyeyim.
crysis 1 DDR 1 den DDR2 2 ye geçme hayalimdi ne şanslıyımki DDR3 çıktı ve pc toplandı ve şimdi DDR4 ler ben yine suskun I love you CRYSİS

DigitalWorld

17.12.2016 22:15:13

+1
Abi robot konusunda. Mesut abi şu noktayı kaçırıyorsun yanlız. Japonlar yapay zeka geliştirmeye çalışıyorlar. Ayrıca insan hareketleri üzerinde araştırmalar yapıyorlar. Yani adamların tek yaptığı robot yapmak değil. Örnek veriyorum. Elektrikli bir araç var iş kamyonu ya da delici mesela. Diyelim ki çalışıyor ve hop bir arıza oldu. Ne olacak adamın birinin gelip tamir etmesini bekleyecek. Oysa tek bir robot olsa. Kullanım aşamasında dozerdeki sensör ve kameralara bağlanıp kullanabilir. Ayrıca oldu ya bir arıza oldu. İner araçtan icabında tamir eder. Oldu ya robot bozuldu. Başka bir araçtaki robot gelir onu tamir eder. Yani her şeyi otonom araçlar gibi düşünmemek lazım. Cem yılmaz ın bir lafı var ya kendi fişini takamayan şeye robot mu denir diye. Bunun dışında markette tabiki AmazonGo daha mantıklı. Bu arada Amazon bunu zaten depolarında uzun zamandır kullanıyor. Mal depoya giriyor kapılarda devasa okuyucular var. Tır kapıdan girerken tırda kaç tane ürün var hepsi okunuyor stoğa yazılıyor. Şimdi diğer kısmı. Robotiğin önemli olma sebeplerinden bir diğeri de şu. Sen bir kez mükemmelleştirirsen artık bir sınırın olmaz. Kopan uzvun yerine robotik hatta daha iyi olanı takılabilir. Tüm vücudunu saracak bir dış iskelet yapılabilir. Hatta Suretler filmi gibi komple beden dışı bir deneyim bile yaşayabilirsin. Ama benim daha çok istediğim Derin Dalış denilecek teknoloji. Bu işte VR ın son seviyesi. Fiziksel zihnin sanal ortama aktarılacak. Dünyadan memnun değil misin? O zaman kendi dünyanı yarat. Ciddi anlamda yanlız. İleride ne olur bilemem. Ama teknoloji öyle bir hal alır ki belki herkes kendi dünyasını yaratır sanal ortamda. Milyarlarca sanal zekanın arasında sen hükmedici olursun. Belki de böyle bir şeye gerek kalmaz. Öyle ileri bir seviyeye ulaşırız ki kollektif bir zekaya dönüşürüz. Ya da öyle gelişiriz ki artık hiç bir şeyin anlamı kalmaz ve kendi kendimizi yok ederiz. :D Kardeş payında bir bölümde vardı. Yıl bilmem kaç. Dünyadaki kadın nüfusu sıfır. Hiç İzlemedin ise izle abi. qr4Yfd9lSzU[DHVideo=qr4Yfd9lSzU]

DigitalWorld

17.12.2016 21:47:52

+4
Abi hazır adamlar zor duruma düşmüş. Başbakan Cumhurbaşkanı. Desin Yerli kardeşlere. Gelin kardeşim Siz Türkiye ye taşıyın her şeyinizi almanyadan. Çalışanlarınızın 6 aylık maaşını biz ödeyelim. Burada da onlara yerleşke verelim. Bak burada yer verelim sana diyin. Gelsinler abi bizim burada yapsınlar her şeylerini. Programlama okuyan yüksek başarı göstermiş öğrencileri alsınlar eğitsinler. Beğendiklerine de okul bitiminde iş versinler. Hatta devlet desin ki onların da 1 yıllık maaşı bizden. Değil mi ama? Yani şimdi demişsiniz şimdi hiçbir sistem çalıştırmıyordu falan. Aama adamlar zamanın 5 yıl ötesinde oyun yapmışlardı. Crysis e kadar o grafikleri nerede gördük ki? Crysis 2 ve 3 te de sonradan yamalar geldi. Bu oyuna da dediler ki ya grafikleri kötü. Arkadaş Hem 1200TL lik PC de çalışsın istiyorsun hem de 5 yıl ötesinin grafiklerini istiyorsun. Bir karar ver değil mi ama? Crysis in devamı yapılabilir aslında aklımda senaryo bile var.

Mihrali Bey

17.12.2016 21:09:51

+2
İç düşmanlar, dış düşmanlar. Ne kadar rahat ya? Ülke ortadoğuya dönsün, adamlar hiçbir suç bulmasın kendinde. Alım gücümüz yerlerde sürünsün, can güvenliği kalmasın ama hökümet çoh eyi. Merak ediyordum cemaat bittikten sonra suçlu olarak kimi gösterecekler diye. Bu sefer işi daha kolay tuttular: iç düşmanlar, dış düşmanlar. Mesut Bey sizden ricam konunuz dışına çıkıp başka yerlere laf atmayın. Şu anda başımızdaki terör belasının bu seviyelerde olmasının bir suçlusu da şimdiki hükümettir. Çözüm süreci sırasında teröristlere göz yumulduğunu bizzat onların ağzından duyduk. Kalkıpta bu kişilerin şimdi yine ülkesi için terörle savaştığını söylemeyin. Anca çıkarı neyse onu yaparlar. Suriye'de savaşıyormuşuz çünkü artık ülke içinde bu işin çözümü olmuyormuş. Bu yüzden ülke zor durumdaymış. Madem Suriye böyle bir yer, neden Suriye'deki isyancılar hükümet tarafından desteklendi, destekleniyor? Ne olursunuz ülkenin bu batık durumunu terör var gardaş, iç düşmanlar dış düşmanlar diyip geçmeyin. Ya adam akıllı kimler suçluysa onları eleştirin ya da bu konuda hiç konuşmayın. Yeter artık. Dolar 3.5 olmuş adam hala şurada savaşıyoruz, düşmanımız çok diyor. Banane düşmandan. Yetki bende mi? Ben can güvenliğime bakarım. Bakın can güvenliği can. Bunu söyler hale geldik. Başlarım köprüsünden, arabasından cartından curtundan!

Eagle Claw

17.12.2016 20:00:28

+1
Ülkede ekonomiyi, vergileri, yerli üretimleri, teknolojiyi falan her şeyi geçtim. Ülkede huzur kalmadı kardeşim ve hiç bir şey tat vermez oldu. İnsanların can güvenliği yok.

ByKüLLü

17.12.2016 19:24:11

+1
quote:

Orijinalden alıntı: Ryder1511 mp3 linki çalışmıyor mu?
2-3 haftadır bende mp3 konusunda sorun yaşıyorum.

pastadanadam

17.12.2016 15:15:30

+3
Crysis 1: "Sadece grafik oyunu bu ne böyle hiç bir bilgisayarda çalışmıyor" Crysis 2: "Grafikler gelişmemiş konsol için yapılmış bu PC'leri zorlamıyor" Ryse: "Sadece grafik oyunu teknoloji demosu" Hay ben sizin yapacağınız eleştiriyi dinleyeyim.

Ryder1511

17.12.2016 14:44:05

0
mp3 linki çalışmıyor mu?

5EVEN

17.12.2016 13:44:50

+5
Mesut bey size bu vizyonsuzluğu yakıştıramadım, devrim otomobillerini bir kenara attık bari bunlara sahip çıkalım.

AC_Hawker

17.12.2016 13:30:45

+2
Ben bu yeni konsepti sevdim. Sürekli yenilenme çabanızı taktir ediyorum.

emreee85

17.12.2016 11:16:10

+4
Yerli otomobil her türlü gerekli. Otomobil olayını küçümsemeyin. İnanılmaz geniş iş hacmi olan bir sektör. Dünyada güçlü çoğu ülkenin bir veya daha çok otomobil markası vardır. Ayrıca terör örgütlerine her türlü desteği veren başta Almanya ve Fransa gibi ülkelerin otomobillerine her yıl milyarlarca dolar para veriyoruz. Elektrikli, hybrid ya da fosil yakıtlı olsun hatta at arabası olsun ama yerli olsun.

arkham92

17.12.2016 10:07:21

+6
Eski açılış introsu ve müziği olmadan olmuyor bu program baştan odaklanamıyoruz :)

CaBr2

17.12.2016 08:58:44

+1
quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL Ülkecek çok eksiğimiz var ancak çok konuşuyoruz ve hiç bir şey yapmıyoruz . Paso eleştirelim biz ondan sonra oturalım . Birileri bir şey yapınca da beğenmeyelim . Beğenmeyen kişilere de sen yaptın mı konuşuyorsun gibi tersleyici şeyler söyleyelim . Bizim ülkenin yerinde başka bir ülke olsaydı 50 kere parçalanmıştı , batmıştı . Her tarafımızı terör örgütleri sarmış içten ve dıştan . Ekonomik olarak kıskaça alınmışız kaçış alanımız yok . Doğal olarak ülken ekonomisinin büyük bir kesimi terörle mücadeleye gidiyor . Kalanlanıylada diğer ülkelerin yaptığı şeyleri yapmaya çalışıyoruz . İsviçre de adalar video yayımlamışlar , insanların hayatını tehlikeye atacak şeyler diyerek . Su içmeden fazla yürüyüş yapmayın , aç kalıp şekerinizin düşmesine neden olmayın gibi çoğu kişinin gırgıra alacağı şeylerle uğraşıyorlar . Terörden kurtulsak Türkiye çağ atlar Avrupa ülkeleri gibi bir ülke haline geliriz . Bunu da çok iyi biliyorlar . Ellerinden geldiğince oyalıyorlar bizleri . 40 yıldır terörle mücadele ediyoruz dile kolay . Harcadığımız parayla 2 tane Türkiye daha kurardık öyle söyleyeyim . Onun için her şeyde Türkiyeye laf söylemeyi kesin artık etrafınıza bir bakın bu coğrafyada ayakta duran güçlü bir tek biz varız .
Haklısın bir bakıma ama hakaret olmadığı surece eleştiri olmalı ki insanlar kendilerini geliştirip hataları varsa düzeltebilsinler. Türkiye ile sürekli dalga geçme konusu belli noktaya kadar kendi içimizde kalırsa eğlenceli olabiliyor, iğnelemeyı de guzel yapıyor ama bunları yabancı forumlarda paylaşan Türklere gıcık oluyorum. Yabancılara hiç duymayacakları saçma sapan birsey üzerinden bizimle dalga geçme fırsatı verıyorlar.

CaBr2

17.12.2016 08:45:13

0
quote:

Orijinalden alıntı: soneday Yerli otomobilde elektrikli model üretilecek pil teknolojisini tubitak yapıyor videoda elektrikli model tanıtıldı teknolosinden özelliklerine kadar. Zaten yoğun istek olduğu için benzinli model üretilmeye sonradan karar verildi.
Ben de elektrikli model hakkında haber okumuştum ama doğrusunu bilemiyorum açıkçası. İkilemde kaldım şuanda, Mesut Bey açıklık getirir misiniz?

drejtc

17.12.2016 08:25:13

0
Ubisoft ps4 e beleş oyun verecekmi?

KaleyDeskop

17.12.2016 02:18:03

+2
imgur hariç diğer sitelerin kapanmasını hiç umursamadım. siteyi değil resim sunucularını yasaklamak bir türk başarısıdır :)

Nınja

17.12.2016 02:13:50

0

buraxus

17.12.2016 01:39:41

+8
Mobilitesiz donanımhabere hayır !!!

mehmett3

17.12.2016 01:22:49

+8
mesut bey lütfen videoyu inceleyiniz bakanda diyor içten yanmalı motor devrini kacırdık amacımız elektrikli arac uretmek ve otonom araç olacak dıyor bence biraz arastırın derim https://www.youtube.com/watch?v=X4yyqf5MryA

MALTHAEL

17.12.2016 01:22:18

+17
Ülkecek çok eksiğimiz var ancak çok konuşuyoruz ve hiç bir şey yapmıyoruz . Paso eleştirelim biz ondan sonra oturalım . Birileri bir şey yapınca da beğenmeyelim . Beğenmeyen kişilere de sen yaptın mı konuşuyorsun gibi tersleyici şeyler söyleyelim . Bizim ülkenin yerinde başka bir ülke olsaydı 50 kere parçalanmıştı , batmıştı . Her tarafımızı terör örgütleri sarmış içten ve dıştan . Ekonomik olarak kıskaça alınmışız kaçış alanımız yok . Doğal olarak ülken ekonomisinin büyük bir kesimi terörle mücadeleye gidiyor . Kalanlanıylada diğer ülkelerin yaptığı şeyleri yapmaya çalışıyoruz . İsviçre de adalar video yayımlamışlar , insanların hayatını tehlikeye atacak şeyler diyerek . Su içmeden fazla yürüyüş yapmayın , aç kalıp şekerinizin düşmesine neden olmayın gibi çoğu kişinin gırgıra alacağı şeylerle uğraşıyorlar . Terörden kurtulsak Türkiye çağ atlar Avrupa ülkeleri gibi bir ülke haline geliriz . Bunu da çok iyi biliyorlar . Ellerinden geldiğince oyalıyorlar bizleri . 40 yıldır terörle mücadele ediyoruz dile kolay . Harcadığımız parayla 2 tane Türkiye daha kurardık öyle söyleyeyim . Onun için her şeyde Türkiyeye laf söylemeyi kesin artık etrafınıza bir bakın bu coğrafyada ayakta duran güçlü bir tek biz varız .

10URAY

17.12.2016 01:15:00

+4
2si1 "Mario'nun üstünde zıplayan" Teknoloji ve Oyun Programı

mertcan102

17.12.2016 00:56:31

0
ABD 2019: 2023 de uzaya çıkıp koloniler kuracağız. Türkiye 2019: Huzurlarınızda petrolle çalışan 100 de 100 yerli otomobilimiz. Gerideyiz ve bu maalesef değişmeyecek.

soneday

17.12.2016 00:50:56

+7
Yerli otomobilde elektrikli model üretilecek pil teknolojisini tubitak yapıyor videoda elektrikli model tanıtıldı teknolosinden özelliklerine kadar. Zaten yoğun istek olduğu için benzinli model üretilmeye sonradan karar verildi.

cancan_burak

17.12.2016 00:44:40

0
2si1 "Eve gelen muzu önce tüketen" Teknoloji ve Oyun Programı

Scritous

17.12.2016 00:30:10

0
Son kez bakayım dedim paylaşılmış ama izlemek yarına kaldı.

10URAY

17.12.2016 00:13:46

0
Gec olsun güc olmasin.

olağan_şüpheli

17.12.2016 00:10:36

0
az erken yayınlayın şunları yahu. çok geç geliyor. izleyecez diye geç saatlere kadar yatmıyoruz

deoksiriboz1001

17.12.2016 00:03:21

0
önlerden

patren

17.12.2016 00:02:52

0
Denizin buz gibi sularindan gelen 2si1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

Bölüm Sonu Canavarı 8/10 41 oy
KÜNYE
Bölüm Sonu Canavarı ÇOKLU PLATFORM
+ TAKİBE
AL
425 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
PC TEST SİSTEMİMİZ
  • İşlemci Intel Core i7-4790K 4.00 GHz
  • RAM 8 GB DDR3 1600 MHz
  • Ekran Kartı Nvidia GeForce GTX970M 4GB GDDR5
  • Sabit Disk 128GB SSD
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız