Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç


    Tüm dünyada en çok oynanan online kart oyunlarından olan Dungeons & Evil sonunda tam Türkçe sürümüyle iOS ve Android platformlarda yayınlandı. Uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç, deneyimli oyun şirketi Ucube Games’in Türkiye’de yayınladığı ilk oyun olma özelliğini taşıyor.

     Ucube Games, tüm dünyada fanatikleri olan kart savaşı RPG’si Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ı Türkçe uygulama mağazalarında yayınlayarak iOS ve Android platformlar için ücretsiz oynamaya açtı. Bu, Türkiye oyun pazarına yeni giren Ucube’nin Türkçe’deki ilk oyunu.

     Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ta Ucube Games Türk oyuncuları kahramanların, kötülüğün ve gizemlerin oluşturduğu karanlık bir dünyaya davet ediyor. Oyundaki 3 ana ırktan birini (Alliance, Horde veya Undead) oynayarak kendi kart destenizi kuracak, kart koleksiyonunuzu istediğiniz gibi genişletecek ve sürekli gelişen harita tabanlı bir macerada yolculuk yaparken bir yandan da stratejik kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Oyunun amacı, görkemli savaş alanlarında hayatta kalmaya çalışırken diğer yandan da zindan haritasını açıp ele geçirerek seviye atlamak. Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç’ın farklı oyun tarzlarına hitap eden özellikleri var.

     İşbirliğine dayanan bir oynanış tarzını seviyorsanız diğer oyuncularla birlikte hareket edebilirsiniz. Rekabeti seviyorsanız diğer oyunculara karşı PVP savaşlarına katılabilirsiniz. Yapabildiğinizin en iyisini ispatlamak ve diğer oyuncuların stratejik düşünme becerisini sınamak için oyunda bir PVP Arenası var. Ayrıca, başarılarınızı arkadaşlarınıza ve düşmanlarınıza gösterip böbürlenebilmeniz için günlük ve haftalık sıralamalar oyunda mevcut.

Ucube Games Mobile RPG MMO Android iOS
HABERLER
Guilty Gear Xrd Etrian Odyssey V
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Zindanlar & Şeytan: Kutsal Kılıç
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız