Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Second Extinction

Second Extinction, diğer 2 oyuncuyla takım olup omuz omuza vererek mutasyona uğramış dinozor sürülerini dünyadan temizlemeye çalıştığın heyecan verici, 3 oyunculu, işbirlikçi bir FPS oyunu. Muazzam sayıdaki düşmanları alt etmek için felaketzede olarak birbirinden farklı silah, beceri ve yetenek kombinasyonlarıyla güçlerinizi birleştirip birlikte çatışmalısınız. Dünyayı kurtarmak için mermi, bomba, diş, pençe ve vahşet dolu bir kaosun içinden sağ çıkmalısın!
 
DÜNYA İSTİLA EDİLDİ
Mutasyona uğramış dinozorlar insanlığı yok etti ve geride kalan bir avuç felaketzede de son anda uzaya kaçtı. Kısa ama heyecanından ödün vermeyen gerilla görevlerinde, üç askerden oluşan özel eğitimli operasyon timi olarak istila güçlerini ortadan kaldırmak üzere dünyaya gönderileceksiniz. Gezegeninizi söke söke almanın vakti geldi de çattı!
3 OYUNCULU SALDIRI TİMİ
Direnişçi asker rolüne bürünüp diğer iki felaketzedeyle güçlerini birleştir ve düşmanın hakkından gel. Eşsiz beceri, silah seti ve ekipman kombinasyonlarıyla akıl almaz şeyler yap.
DURMAK BİLMEYEN AKSİYON
Yüksek tempolu, patlayıcı dolu çatışma görevleri ve adrenalin pompalatan anlarla bezeli oyunda küçük ve izole ekibinle dünyanın çeşitli yerlerine operasyon düzenleyecek ve çok sayıda ya da çok büyük düşmanlara göğüs gereceksin; dinozorlarla savaşmak hiç bu kadar vahşi olmamıştı!
MUTASYONA UĞRAMIŞ YARATIKLAR
Bu dinozorlar tarih kitaplarındakilere hiç benzemiyor. Geçirdikleri tuhaf mutasyonlar yüzünden çok daha ölümcüller. Elektrikli raptorlardan, hemcinslerine tepeden bakacak büyüklükteki tiranozor rex'lere kadar her türlü alt etmesi zor, acımasız canlıyla karşılaşacaksın.
BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR
Topluluğun geri kalanıyla birlikte gösterdiğin çabalar dinozorlara karşı verilen savaşın yönünü değiştirecek. Yaklaşan savaşta nasıl bir fark yaratacağını görmek için bizi takipte kal.

Second Extinction Systemic Reaction Online Co-op Shooter Xbox Series X Xbox One PC
HABERLER
The Medium DIRT 5
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Second Extinction 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Second Extinction
+ TAKİBE
AL
1 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız