Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Project Resistance

Capcom tarafından belirtilene göre, Project Resistance NeoBards Entertainment tarafından geliştirilen ve Resident Evil evreninde geçen 4 vs 1 asimetrik co-op hayatta kalma korku deneyimi.

 
Oyunda dört oyuncu hayatta kalmaya çalışanların bir oyuncu da onları durdurmaya ve öldürmeye çalışan kişinin (Mastermind) rolünü üstlenir. Mastermind güvenlik kameraları ağı üzerinden dört oyuncuyu izleyerek onlar için tehlikeli yaratıkları toplamak, tuzak kurmak, çevreyi değiştirmek, güvenlik kameralarını silahlamak ve zombileri doğrudan kontrol etmek gibi tehlikeli engeller oluşturma seçeneklere sahiptir. Tyrant da kontrol edilebilecek karakterlerden biri. Hayatta kalmaya çalışanlar ise Mastermind'ın saldırılarını engellemek ve zaman dolmadan haritadan kaçmak için çeşitli bulmaca görevlerini tamamlamak zorundadır. Her bir karakter eşsiz yeteneklere sahiptir.

Project Resistance Resident Evil Korku Capcom 4 vs 1
HABERLER
Apple Arcade Blasphemous
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Project Resistance 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Project Resistance
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız