Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Resident Evil: Project Resistance Hikaye Moduna da Sahip Olacak

 
Capcom'un spin-off Resident Evil oyunu Project Resistance temelde 4 vs 1 asimetrik co-op hayatta kalma korku deneyimi olsa da oyun bir hikaye moduna da sahip olacak.
 
PlayStation Blog üzerinden oyun ile ilgili çeşitli soruları yanıtlayan yapımcı Masachika Kawata "Tokyo Game Show 2019'da gösterdiğimiz versiyon oyunun çevrimiçi moduydu fakat bir sürü Resident Evil hayranının oyunda hikaye beklediğinin tamamen farkındayız. Hayranlarımızın beklentilerini karşılamak adına oyun hikaye anlatımına odaklanan bir çevrimdışı moda da sahip olacak." dedi.
 
Masachika Kawata ayrıca oyunun çevrimiçi moduna da değindi ve daha fazla hayatta kalmaya çalışan ve Mastermind karakterinin ekleneceğini belirtti.
 
"Tokyo Game Show 2019'da sadece Daniel'ı Mastermind olarak deneyimlediniz fakat birçok farklı Mastermind olacak. Aynısı hayatta kalmaya çalışan çalışan karakterler için de geçerli. Eşsiz yeteneklere ve görünüşe sahip daha fazla hayatta kalmaya çalışan karakter eklemeyi planlıyoruz."
 
Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştiriliyor. Resmi başlığı ve çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Bu haberin bağlantısı
URL
Kaynak VG24/7 Project Resistance Resident Evil Korku Capcom 4 vs 1
The Outer Worlds'ten 40 Dakikalık Yeni Oynanış Videosu Woxic'den Mousesports Adına Güzel Haberler Var!

BSC Misafiri

22.9.2019 15:33:36

0
Güzel haber... :)
    Siz de aşağıdaki form aracılığıyla yorum yapabilirsiniz.
Mesajınız
Üyeyim Üye Değilim

DonanımHaber üyeliğinizi kullanabilirsiniz.

E-Posta (Onay için gerekli.)

KÜNYE
Project Resistance
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız