Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Memories of Mars

MEMORIES OF MARS, Mars'da bulunan terk edilmiş maden işletmelerinde geçen açık dünya hayatta kalma oyunudur. Acımasız Mars bölgesini keşfet ve düşmanlarla, ağır şartlarla ve diğer klon hayatta kalanlarla savaşırken yaşanabilir bir yer inşa et. Kızıl Gezegen'in çıkış yolunda olan olayların perdesini arala.
 
• Terk edilmiş köyler, madenler, fabrikalar, biodomlar dahil 120'den fazla ilgi çekici ipucunu keşfetmek için 16 Km2'lik Mars...
• İhtiyaçlarını, ekipmanını ve üssünü tamamlamak için diğerleriyle iş birliği yap veya yarış. Deneyimini özelleştirmek için yükseltilebilir yetenekler ve yüzlerce eşya.
• Savaş NPC'leri ve rekabetçi oyuncular. Temel güvenlik robotlarından veya dronlardan, titanik askeri birimlere, başarısız kolonileşme çabasından yalnızca bunlar kaldı.
• Oyuncuların kaynaklar için birleştiği veya yarıştığı oyun içi etkinliklerine katıl veya Mars'ın çöküşü hakkında bilgi edindikleri ve ondan kaçmaya çalıştıkları ortamdaki görevleri yürüten “Acil Durum Protokolleri” sistemimizi takip et.

Memories of Mars 505 Games Limbic Entertainment açık dünya hayatta kalma
HABERLER
Iron Vulture Swords of Gargantua
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Memories of Mars 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Memories of Mars
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız