Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Interpoint

Interpoint psikolojik korku unsurlarına sahip bir birinci şahıs bilim kurgu gizem oyunu.
 
Gizli bir organizasyon paralel dünyaları keşfetti ve siz Harry G. adında tüm insanlığa fayda sağlayacak bir projede yer alan bir bilim adamısınız.
 
2020'lerin başında, Delta Laboratuvarları araştırma şirketi portalların sayısız paralel evrene açılmasını sağlayan Quantum Entanglement cihazını yarattı fakat keşfedilen diğer tüm dünyalar ya neredeyse bizimkinin direkt olarak bir kopyasıydı ya da bilinmeyen yaratıkların bulunduğu sürreal dünyalardı. Siz tüm insanlığa fayda sağlayacak bir projenin oluşturulmasında yer alan bir bilim adamısınız fakat bir şeyler ters gitti. Bir gün, kendinizi evden uzakta sıkışmış halde buluyorsunuz.
 
- Foton silahı oynanışın ana unsurudur. Silah çevredeki objelerden (ampullerden gelen ışık, radyoaktif su birikintilerinden gama ışınımı, laboratuvarlardaki kuvvet alanları vs.) enerjiyi emebilir ve onu başka bir şeye dönüştürebilir.
- Yeraltı bilim kompleksi ve paralel dünyalar arasında bir yolculuğa çıkın. Keşfedin, cevaplar arayın ve bulmacaları çözün.
- Birçok çözüm bulunmakta. Nesneler ile etkileşime geçin, gizli geçitler bulun ve foton silahının tüm özelliklerini kullanın.
- Derinlik, komplo ve çeşitli sonlar ile şaşırtıcı bir hikaye.

Interpoint Juvty Worlds Three Dots birinci şahıs bilim kurgu gizem oyunu
HABERLER
Apex Legends Pokemon Sword ve Pokemon Shield
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar » PC
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Interpoint 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Interpoint
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız