Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Endless Legend

Yeni bir gün doğuşu, yeni bir iş günü... Yiyecek yetiştirilmeli, endüstriler kurulmalı, bilim ve büyü ilerlemeli ve hazine genişletilmelidir. Bu basit uğraşların hepsinin aciliyeti vardır ancak üzerinde bulunduğunuz gezegen açıklanamamış kıyametler yaşamıştır ve en son kurtulmayı başardığınız kış, kayıtlara geçmiş en kötü felakettir. Ki bu, önceki beş felaket için de söylenmişti...
 
Bir şehriniz, sadık bir nüfusunuz ve kısıtlı sayıda biriminiz var: gücünüz ve büyünüz onları hayatta tutmak için yeterli. Ama bunun ötesinde hiçbir şey kesin değil... Nereye gideceksiniz, ne bulacaksınız ve nasılreaksiyon göstereceksiniz? Yollarınız çiçeklerle mi yoksa kanla mı bezeli olacak?
Fantastik toprakları keşfedin
Her birinin kendine has oynanışı ve hikâyesi bulunan sekiz uygarlık.Karanlık ve soğuk mevsimler boyunca hayatta kalın.Rastgele bir şekilde oluşturulan dünyalar ve görevler.Büyüklük, şekil, topoğrafya gibi özellikleri belirleyin ve keşfedeceğiniz yeni bir dünya oluşturun.
 
Bilinmezin ötesine doğru genişleyin
Köyler fethedin, inşa edin ve geliştirin.Güçlü yan fraksiyonları asimile edin ve onların özelliklerini ve birimlerini kullanın.Ordu lideri ya da şehir yöneticisi olacak kahramanlar kiralayın, donatın ve eğitin.Gizemli kalıntıları ve unutulmuş teknolojileri keşfedin.
 
Bütün fırsatlardan faydalanın
Yeni gelişmiş teknolojileri keşfederek uygarlığınıza evrim geçirtin.Ticaretini yapabileceğiniz kaynaklar toplayın.Ticaret ve diplomasi ile diğer uygarlıkların bir adım önünde olun.Farklı zafer seçeneklerinden birini seçin ve stratejinizi oyunun gidişatına göre adapte edin.
 
Yolunuza çıkanları yok edin
Yenilikçi, dinamik, simultane sıra tabanlı savaş sistemini deneyin.Düşmanlarınızı alt edebilmek için birim ekipmanlarını, yeteneklerini ve yer şekillerini kullanın.Kamerayı savaştan uzaklaştırın ve kesintisiz olarak imparatorluğunuzun diğer gereksinimleriyle ilgilenin.Yeni uygarlıklar oluşturun ve arkadaşlarınızın yarattıklarına karşı savaşın. 

Endless Legend Amplitude Studios 4X sıra tabanlı fantezi strateji
HABERLER
Bright Memory: Infinite Titan Quest
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Endless Legend 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Endless Legend
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız