Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Dying Light: Bad Blood

Zombilerle dolu bir bölgeye gir, 12 oyuncudan biri olarak başla ve hayatta kalan tek kişi olmak için rekabet et ya da takımını kur ve hayatta kalmak için başkalarıyla omuz omuza ver. Silahları topla, seviyeni yükseltmek için zombi kovanlarını yok et ve rakiplerini geçmek, onları zekânla yenmek ve daha iyi bir oyun çıkarmak için gelişmiş parkur hareketliliğinde acımasız çatışma becerilerini birleştir.
 
Herkes giriyor, tek bir kişi çıkıyor. Dying Light - Bad Blood: PvP ile PvE çatışma türlerini yaratıcı biçimde bir araya getirirken Dying Light’ın efsanevi oyun tarzını koruyan, hareketli ve kan dondurucu bir online oyun.
 
PVP ve PvE’nin KUSURSUZ BİRLEŞİMİ
Kan örneklerini toplayıp karakterinin seviyesini yükseltmek için zombileri öldür ve kovanlarını yok et. Diğer oyuncuları avla, ganimetlerini topla ve bölgeden canlı çıkan tek kişi ol.
 
ÇOK YÖNLÜ PARKUR HAREKETLİLİĞİ
İster canını kurtarmaya çalış, ister bir başka oyuncuyu takip et ya da kurtarma helikopterine koş, parkur becerilerin düşmanlar karşısında sana üstünlük kazandıracaktır.
 
VAHŞİ YAKIN DÖVÜŞ
Çok sevilen Dying Light’tan bilinen kanlı FPP çatışmalarına gir. Şimdi daha fazla taktik derinlik, yeni hareketler ve pek çok korkunç silah içeriyor.

Dying Light: Bad Blood Techland battle royale
HABERLER
Mutazione Shing!
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Dying Light: Bad Blood 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Dying Light: Bad Blood
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız