Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Deadbreed

Just Cause'da çalışmış kişilerden oluşan İsveçli bağımsız geliştiricilerden yepyeni bir MOBA oyunu Deadbreed duyuruldu. Oldukça karanlık bir atmosfere sahip oyunda taktiksel 3'e karşı 3 online savaşlar yapacağız veya yapay zekaya sahip oyunculara karşı savaşabileceğiz.
 
Night sınıfından Daybreed sınıfına kadar birbirinden farklı özelliklere sahip karakterlerin yer alacağı belirtiliyor. Bir bakıma gece savaşçıları ve gündüz savaşçıları mantığıyla hareket ediliyor. Maç yaptıkça level atlayacağımız oyunda Totem canavarlarımızı bize enerji ve güç sağlayacaklar.
 
Ayrıca Deadbreed'te Sentinel (Koruyucu) olarak seçilen takımla oyun sonunda boss olarak karşılaşacağımız da söyleniyor. Her maçın size getirisi Sentinel'lerle olan ilişkinizi de etkileyecekmiş. Özelleştirilebilir haritalar da sahip olacak Deadbreed ilgi çekici bir MOBA.

MOBA Deadbreed Online
VİDEOLAR
EKRAN GÖRÜNTÜLERİ (8 / 8) Tümünü Gör »
HABERLER
Rust Onimusha Soul
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Deadbreed 0 / 10 0 oy
KÜNYE
Deadbreed
+ TAKİBE
AL
3 kişi bu oyunu takip ediyor.
2.0
0
OY
0
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız