Gizle
Kullanmakta olduğunuz tarayıcı güncelliğini yitirmiştir. Bölüm Sonu Canavarı, sorunsuz bir gezinti için tercih ettiğiniz tarayıcının en güncel sürümünü kullanmanızı önerir.
Mobil Sürümü Görüntüle »

Cabela's Dangerous Hunts 2011


     Cabela's Dangerous Hunts 2011 ile tehlikeler ölümcül olacak. Oyuncular köylülere hayatı cehennem eden vahşi hayvanları avlamak üzere babasıyla birlikte Afrika safarisine katılan, Amerikalı nişancı ColeRainsford rolüne bürünecekler. Kendilerini bir anda zor durumda bulacak ikili hayatta kalabilmek için içgüdülerini ve uzmanlıklarını kullanmak zorunda kalacaklar. Dangerous Hunts 2011'i nünlü senarist ve yaratım direktörü Brad Santos (Resistance: Fall of Man,TombRaider: Legacy, TheSaboteur) tarafından kaleme alınan gerilim ve dram dolu hikayesinde oyuncular kendilerini ölüm kalım mücadelesinin içinde bulacaklar. Oyun, GuitarHero serisi için gitar kumandalarını yaratan Activision ekibi tarafından geliştirilen ve bir eşi daha bulunmayan TOP SHOT ELITE kablosuz av kumandasını kullanarak birinci şahıs aksiyon oyunlarının oynanışını yeniden tanımlayacak.

Tam İşlevli TOP SHOT ELITE: Av Kumandası- Xbox 360 vePlayStation 3 sistemi versiyonları 2.4GHz kablosuz teknolojiyle çalışıp, sensör çubuğu ve yüksek çözünürlüğe sahipken, Wii versiyonu ise Wii Remote ve Nunchuck ile entegre olacak. Dürbündeki kırmızı lens filtresi sayesinde oyuncular ortamı farklı bir perspektifle inceleyebilir, gizli hayvan ve kan izlerini görebilirken, pompalı tüfek türü yeniden doldurma ve ayarlanabilir kabza tüm oyunculara hitap edecek.

Tehlikeli Bir Hikaye: Etrafta dünyanın en ölümcül vahşi hayvanları cirit atıyor, ama ters giden bu safari aynı zamanda Afrika'da ay ışığı altında ortaya çıkan aile sırları ve karanlık gizemler için kefaret ve hatta intikam fırsatı anlamına da gelecek.

Dünyanın En Ölümcül Hayvanları: Hayatta kalma arzunuzu sonuna kadar sınayacak saldırgan kurtlar, boz ayılar, çakallar, aslanlar, timsahlar ve yaban domuzları gibi, dünyanın en yırtıcı hayvanlarıyla yüzleşeceksiniz.

Atış Poligonu: TOP SHOT ELITE'e uygun, ister arkadaşlarınızla, ister tek başınıza oynayabileceğiniz ve yeteneklerinizi sınayabileceğiniz yeni tür atış poligonları.

Eş Zamanlı Çokluoyuncu: Eş zamanlı çokluoyuncu aksiyonuyla ister karşı karşıya, ister işbirliği oyunu oynayın. Tek ekranda (göz yorucu bölünmüş ekran olmaksızın) oynayabileceğiniz bir çok farklı av bulunmaktadır.
 

Cabela's Dangerous Hunts 2011 Activision PS3 Xbox 360 Wii DS
VİDEOLAR
Little Big Planet Vita Growlanser IV: Over Reloaded
FORUMUNDAN SON BAŞLIKLAR HIZLI KONU AÇ
BSC Forumlar » Platformlar »
Konu
Son Mesaj Cevaplar
Forum konusu bulunamadı
Hızlı Konu Aç
Bu konu BSC Forumlar » Platformlar » dizini altına açılacak.
Lütfen önce ilgili platformu belirleyin.

Kullanıcı Adı Şifre
Cabela's Dangerous Hunts 2011 Ersin Kılıç 4 / 10 oy
KÜNYE
Cabela's Dangerous Hunts 2011 ÇOKLU PLATFORM
Editör Notu: Vasat!
4,5
2.0
1
OY
0
SON GÜNCELLEMELER
Kullanıcı Videosu Yükle ▲ Siz de video yüklemek için tıklayınız